Oyun Haberleri

Games with Gold Şubat 2023 Oyunları Duyuruldu

Games with Gold Şubat 2023 Oyunları Duyuruldu

Xbox Games with Gold Şubat 2023 oyunları resmi olarak duyuruldu. Microsoft’un duyurduğu oyunlar, Game Pass Ultimate ve Xbox Live Gold aboneliklerine sahip olan oyuncular tarafından oynanabilecek. Bu oyunlar Şubat ayı boyunca erişilebilir olacak.

Games with Gold Şubat 2023 Oyunları

Games with Gold programı dahilinde oyuncuların erişimine açılacak iki oyun belli oldu. Oyuncular Şubat ayında, For The King ve Guts N Goals oyunlarını Xbox One ve Xbox Series S|X konsollarında oynayabilecek. For The King oyunu 1 Şubat – 28 Şubat, Guts N Goals oyunu ise 16 Şubat – 15 Mart tarihleri arasında kullanıma açılacak. Bir ay içerisinde iki muhteşem oyunu da deneyimlemek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

For The King

Sıra tabanlı oyunları seven oyuncular For The King ile eğlenceli saatler geçirebilir. Oyunu hem tek başınıza hemde arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Geniş haritayı keşfedip dünyayı kaos durumundan kurtarmak için doğru kararlar vermelisiniz. Tehlikeli canavarlar ile karşılaşıp ekipmanlarınızı geliştirebilirsiniz.

Guts N Goals

Eğlencenin ve rekabetin çok fazla olduğu Guts N Goals oyununda ise futbol maçları yapabilirsiniz. Ancak bu maçlar klasik futboldan çok daha farklı olacak. Oyunda takımınızla birlikte maçı kazanmak için topu rakip kaleye atmanız gerekiyor ve bunu yaparken silahlarınıza davranacaksınız. Futbol oyunlarından çok farklı oynanış mekaniklerine sahip Guts N Goals’da oynayabileceğiniz 30’dan fazla karakter olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Games with Gold Şubat 2023 oyunları hakkında ne düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Oyunlarla ilgili en güncel haberler için oyun haberleri kategorisine göz atabilirsiniz. Eğlenceli oyunlar dileriz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir