Oyun Haberleri

Backbone One PlayStation Edition Duyuruldu!

Backbone One PlayStation Edition Duyurdu!

Mobil oyunların gördüğü ilgi arttıkça bazı firmalar mobil oyunları daha rahat oynanabilir hale getiren kontrolcüleri piyasaya sürmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde SONY tarafından yapılan Backbone One PlayStation Edition kontrolcüsü oyuncuların ilgisini çekti. Peki ya Backbone One PlayStation Edition nedir?, hangi ülkelerde satışa sunulacak? ve fiyatı nedir?

Backbone One PlayStation Edition Nedir?

Backbone One PlayStation Edition yukarıda da bahsettiğimiz üzere mobil oyunlar için tasarlanmış kontrolcüdür. SONY ve Backbone tarafından dizayn edilen bu kontrolcü iPhone cihazlara özel olacak. Backbone One kendi içerisinde bir bataryaya sahip olmadığı için çalışması için kullandığı mobil cihazın bataryasına ihtiyaç duyacak. Bu kontrolcü doğrudan iPhone’un bataryasından güç alacağından dolayı batarya normalden çok daha hızlı bitecektir.

Hali hazırda yüksek hızlı internete ve PS4 veya PS5 konsollarından bir tanesi evinizde varsa bu cihazı konsol kontrolcüsü olarak kullanma imkanınız olacaktır. Ayrıca iPhone cihazınız farklı bir ağa bağlı olsa bile Backbone One ile birlikte telefonunuzu konsol kontrolcüsüne çevirebilirsiniz. Tabi ki bunu yapmak için PS Remote Play uygulamasını kullanmanız gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

Backbone One PlayStation Edition Destekleyen Oyunlar

Ürünü satın alacak oyuncuların en çok merak edeceği sorulardan bir tanesi de hangi oyunların bu kontrolcüyü destekleyeceğidir. Bu mobil oyun kontrolcüsü Genshin Impact ve Call of Duty: Mobile gibi bir çok oyunu desteklemektedir. Yeni bir ürün olduğu için sevdiğin oyun şuan için desteklenmiyor olabilir. Lakin bu kontrolcüyle oynayabileceğiniz oyunların sayısı gün geçtikçe artmaya devam edecektir

Hangi Ülkelerde Satılacak?

Üzülürek söylememiz gerekiyor ki bu ürün henüz bizim ülkemizde satışa sunulmadı. Şuan için Hollanda, Almanya, İtalya, İsveç, Birleşik Devletler, Birleşik Krallık, Kanada, Meksika, Avustralya, Yeni Zellanda, Fransa ve İspanya’da satışa sunulacak. Ürünün satış fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Yalnızca iPhone kullanıcıları için geliştirilen Backbone One PlayStation Edition hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Oyuncular tarafından beklenen ilgiyi görebilecek mi? Cevaplarınızı yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Yeni Riot Games İstemcisi Geliyor!
Oyun Haberleri

Yeni Riot Games İstemcisi Geliyor!

Riot Games tarafından geliştirilen oyunlar her kesimden oyuncunun rahatça oynayabileceği türden. Düzenli olarak yapılan güncellemeler ve değişiklikler ile oyuncu kitlesini ziyadesiyle memnun edebiliyor. Geçtiğimiz günlerde liste dışı olarak yayınlanan video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir