Biz Kimiz?

Oyuncu Konseyi 2021 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş bir internet sitesidir. İçerisinde oyunculara hitap edecek binlerce içerik barındırır. Bu içerikler ise genel olarak şu şekildedir;

Sadece video oyunları ve teknoloji üzerine paylaşımlar bulabileceğiniz bu internet sitesinde içerikleri gönüllü ve ücretli yazarlar sağlar. Konsey’in amacı tamamen kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkartarak oyunculara en doğru ve net bilgiyi aktarmaktır.

Vizyonumuz

Oyuncu Konseyi’nde vizyonumuz, uçsuz bucaksız oyun dünyasının kapılarını sizlere açmak ve siz değerli okuyucularımızla birlikte bu dünyayı keşfederken gönüllü ve alanında uzman yazar kadromuz ile sektörün lider sitesi olmaktır. Liderlik hedefimize gün geçtikte artan içeriğimiz ve topluluğumuzdaki kullanıcılarımız ile devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Kısa zamanda çok yol alarak binlerce Konsey okurunun yazılarımıza ulaşmasını sağladık. Misyonumuz, konseyimizi sürekli güncel tutarak okuyucu sayımızı arttırmak ve sektörün içinden haberlerle buluşturmakla birlikte çeşitli rehberler paylaşarak her seviyeden oyunculara erişebilmektir.

İletişim Bilgilerimiz

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıda yer alan adreslerimizi kullanabilirsiniz;

Adres:
Jordan Mihajkov 8/8
Skopje
North Macedonia

Telefon: +90 530 144 81 08
E-Posta: info@oyuncukonseyi.com
Reklam: reklam@oyuncukonseyi.com
Basın: press@oyuncukonseyi.com
KVKK: kvkk@oyuncukonseyi.com
Hukuk: hukuk@oyuncukonseyi.com