Oyun Haberleri

Fortnite’a Green Goblin Ekleniyor!

Fortnite' a Green Goblin Ekleniyor

Resmi olarak, Green Goblin Spider-man avını Fortnite adasına taşıyor. Yanında Goblin Planörünü ve birkaç numarayı da getiriyor. Son yapılan Fortnite sızıntılarında Green Goblin kostümünün oyuna ekleneceği duyurulmuştu. Bir hafta önce sızdırılan bilgilerde sadece kostüm görünmekteydi ve oyuna eklenip eklenmeyeceği kesin değildi. Artık yapılan duyurularla kesin olarak Fortnite’a Green Goblin ekleniyor. Sızıntı olsun ya da olmasın, geçen sene adaya Spider-man’ in inişiyle birlikte Green Goblin’ in peşinden gelmesi kaçınılmaz görünüyordu. Spider-man, Epic Games’ in geliştirdiği battle royale oyununa Aralık 2021 ile giriş yaptı ve uzun süredir beklenen Bölüm 3 içeriğiyle birlikte piyasaya sürüldü. Bu olayın üzerinden çok geçmeden Epic, Spider-man ve MJ için Spider-Man: No Way Home kostümlerini oyuncularla buluşturdu. Fortnite adasında oradan oraya ağ atarak dolaşan bu kadar çok Spider-man varken ezeli rakibinin de adaya inmesi kaçınılmazdı.

Fortnite’a Green Goblin Ekleniyor!

Dün, Fortnite mağazasında oyuncular Green Goblin Kıyafeti ve Green Goblin Seti Öğeleriyle karşı karşıyaydılar. Green Goblin setinin parçası olarak mağazaya eklenen öğeler; Goblin Planörü, Balkabağı Kazması, Balkabağı Bombası Arkalık ve son olarak Arm the Pumpkin! İfadesi. Dilerse oyuncular tüm bu içerikleri paket halinde satın alabilirler. Paketi satın alan oyuncular ayrıca Green Goblin için özel bir yükleme ekranına da ek olarak sahip olacaklar.

Tıpkı Spider-man’ in gelişi gibi Fortnite’a Green Goblin ekleniyor haberi uzun zamandır oyuncular tarafından bekleniyordu. Ne de olsa, ikonik Marvel karakteri battle royale içerisine tam uyuyor ve karakterin sahip olduğu süzülme yetenekleri zaten halihazırda yoğun olan maçları daha da heyecanlı hale getirecek. Oyuncuların zaman geçtikçe onu nasıl kullanacaklarını görmek ilginç olacak. Yapılan diğer sızıntılara göre Fortnite içerisine gelecekte Arcane dizisinden karakterlerin kostümlerinin de ekleneceği iddia edilmekte. Özellikle Epic Games mağazasına eklenen Riot Games oyunlarıyla birlikte sızıntının doğruluğu da bir hayli artmış oluyor. Zaten yapılan başka bir etkinlikte oyuncular Jinx karakterini oyunda görmüşlerdi. Yeni sızıntılarla oyuna Jinx ve Vi karakteriyle birlikte kostümlerinin ve karakter öğelerinin ekleneceği iddia edilmekte. Daha fazla güncel oyun haberi için sitemizde yer alan haberler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir