Ghost Recon Frontline Kapalı Beta Tarihi Açıklandı!

Ghost Recon Frontline Kapalı Beta Tarihi Açıklandı!

Ghost Recon Frontline şimdiye kadar çıkmış bütün battle royale oyunlarından farklı özellikler ve içerikler barındırıyor. Oyunla ilgili detayların aktarıldığı video ile birlikte Ghost Recon Frontline kapalı beta tarihi açıklanmış oldu. PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Luna ve Stadia platformlarında oynanabilecek.

Ghost Recon Frontline Kapalı Beta Tarihi Ne Zaman?

Ubisoft çok köklü bir firma olmasına rağmen oyuncular Ubisoft oyunlarına karşı biraz temkinli yaklaşıyor. Bu durumun ortaya çıkmasında bir çok neden bulunuyor. Ubisoft yeni çıkartacağı ücretsiz battle royale Ghost Recon Frontline oyunu ile bu algıyı kıracaktır. Her şey videoda gösterdikleri gibi olur ve oyun çok fazla bugla çıkmazsa tadından yenmez bir oyun ortaya çıkacaktır.

Zengin oyun içeriği ile merakla beklenen Ghost Recon Frontline, 14 Ekim 2021 tarihinde kapalı beta testi ile kapılarını oyunculara açıyor. Bu test sürecine belirli sayıda oyuncular erişim sağlayabilecek. Kapalı beta sürecinde ne kadar çok hata raporlanır ise oyunun hataları da o kadar hızlı giderilir. Bura iş birazcık kapalı betaya katılan oyuncuların insiyatifine kalıyor. Umarız oyunun gelişimine katkı sağlayacak oyuncular bu test sürecinde yer alırlar.

Tanıtım videosu ile birlikte açıklanan Ghost Recon Frontline kapalı beta tarihi Avrupa için geçerlidir. Kayıt olmak için Ghost Recon Frontline oyununun internet sitesi üzerinden kayıt oluşturabilirsiniz. Seçildiğiniz takdirde kayıt olurken kullandığını mail adresinize mesaj gelecektir. Kayıt olduktan sonra kapalı betaya erişim hakkı kazanıp kazanmadığınızı öğrenmek için mail adreslerinizi kontrol etmeyi unutmayın. Kapalı beta testlerinin asıl amacı teste alınan oyuncular tarafından tespit edilmiş hataların bildirilmesidir. Katılma hakkı kazanırsanız bulduğunuz hataları rapor ederek oyunun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.