Oyun Haberleri

FarmVille 3 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

FarmVille 3 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

FarmVille oyunlarına hemen hemen bir çok oyuncunun hayatında bir defa bile olsa girip bakmıştır. Özellikle Y kuşağının Facebook ile birlikte ilk oynadıkları oyunlar arasında bulunmaktadır. Bir kaç gün önce her şeyiyle yenilenmiş FarmVille 3 çıkış tarihi ve ön kayıt tarihi oyunculara duyuruldu.

Oyun Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlara ek olarak bilgisayardan da oynanabilecek. FarmVille 3, serinin önceki oyunlarına kıyasla içerik anlamında da oldukça zengin olacak. Yeni başlayan oyunculara yardımcı olmak için rehberler de bulunacak. Buna ek olarak yeni oyunda balıkçılık, aşçılık, odunculuk gibi diğer uğraş alanları da yer alacak.

FarmVille 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Bir dönemin efsanesi çiftlik kurma oyunu FarmVille daha iyi grafikler ve animasyonlar ile geri dönüyor. Facebook’un çok yaygın olduğu zamanlarda neredeyse herkesin çiftlik kurmak için saatlerini harcıyordu. Hatta tanımadıkları kişileri ekleyip onlardan ekstra bonus alanlar bile vardı. Efsane oyun FarmVille kapılarını bir kez daha oyunculara açıyor. Oyunu 4 Kasım 2021 tarihinde oynayabileceksiniz. FarmVille 3 ön kayıtları şuanda herkes için açık geç kalmadan yerinizi alın.

FarmVille 3 Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

FarmVille efsanesi yeniden oyuncularla buluşacak. Bu sefer Marie’nin yanında çok daha fazla karakter bulunacak. FarmVille 3 oyununda 150’yi geçik hayvan bulunacak. FarmVille 3 ön kayıt sayfası üzerinden kayıt oluşturabilirsiniz. Zamanı geldiğinde kayıt olmak için kullandığınız mail adresine bildirim gelecektir. Bu yüzden e-postalarınızı kontrol etmeyi unutmayın.

FarmVille 3 çıkış tarihi gelene kadar serinin önceki oyunlarını oynayarak eskileri yad edebilirsiniz. Sizce gelişmiş kişiselleştirme imkanı bulunan ve daha fazla içeriği ile oyuncuların karşısına çıkacak FarmVille 3 eski şöhretini yakalayabilecek mi? Cevaplarınızı yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Ayrıca oyun haberleri içerikleri paylaştığımız zaman bildirim almak için ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir