Halo Infinite Jega Rdomnai Boss Rehberi

halo-infinite-jega-rdomnai-boss-rehberi

Halo Infinite hikayesinin 14. görevi olan House of Reckoning içerisinde Jega Rdomnai isimli boss ile karşılaşacaksınız. Boss iki enerji kılıcı kullanan bir kılıç ustası ve hareketlerini oyuncudan gizlemek için aktif kamuflaj kullanmakta. Doğru stratejileri bilmeyen oyuncuları oldukça çetin bir savaş bekliyor. Halo Infinite Jega Rdomnai boss rehberi ile doğru stratejileri öğrenerek bu zorlu rakibe karşı olan savaşınızı kazanabilirsiniz.

Halo Infinite Jega Rdomnai Boss Rehberi

Savaşa başlamadan önce oyuncuların aygıtlarını geliştirmiş olmaları önemlidir. Özellikle savaş boyunca kullanacak olduğunuz Grappleshot ve Threat Sensor geliştirmelerinin tamamlanmış olması savaşı oldukça kolaylaştıracaktır. Geliştirilmiş bir Grappleshot direkt olarak rakibe ateşlendiğinde onu yerine sabitleyebilir ve ayrıca kullanım sonrası bekleme süresi oldukça düşük olacaktır. Threat Sensor geliştirildiğinde ise hem çapı hem de bekleme süresi düşeceğinden bossun hareketlerini daha kolay takip edebileceksiniz.

Savaşın başlamasıyla Jega Rdomnai direkt olarak görünmez olacaktır. Savaş alanının ortasına Threat Sensor yerleştirerek nerede olduğunuz görebilirsiniz. Eğer aygıt geliştirmesini yaptıysanız biraz uzağa ikinci bir Threat Sensor yerleştirerek bossu sürekli olarak görünür kılarsınız. Nerede olduğunu görebildiğinize göre artık yapmanız gereken kalkanlarını kırmak ve sonrasında rakibinizi öldürmek.

Savaş sırasında kullanabileceğiniz en etkili taktik boss size yaklaştıkça kancanız ile ondan uzağa kaçmak olur. Sonrasında hızlıca dönerek bossa hasar verirsiniz. Bossun kullandığı enerji kılıçları oldukça fazla hasara sahip bu yüzden yakınında pek kalmamaya özen gösterin. Bu savaşta kullanabileceğiniz en iyi iki silah plazma silahları ve pompalı olacaktır. Jega Rdomnai size saldırmak için yakınınıza yaklaşacağından pompalı ile yüklü miktarda hasar verebilirsiniz. Plazma silahları ise rakibin kalkanını kırmada oldukça yardımcı olacaktır. Kalkanını kırdıktan sonra bossa sürekli hasar vererek kalkanının yenilenmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca savaşta bossa hasar vermek için etrafta bulunan şok bobinlerini de kullanabilirsiniz. Bunları rakibe fırlatmak ona patlama hasarı verecektir.

Sizler için derlediğimiz Halo Infinite Jega Rdomnai boss rehberi içerisinde bahsettiğimiz stratejilerle Jega Rdomnai’yi yenmek sizin için oldukça kolay bir hale gelecektir. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.