Oyun Haberleri

Ghost Recon Frontline Duyuruldu!

Ghost Recon Frontline Duyuruldu!

Ücretsiz Battle Royale oyunu olarak piyasaya çıkacak Ghost Recon Frontline duyuruldu. Piyasada hali hazırda bir çok Battle Royale oyunu bulunuyor. Bunların arasına oynaması ücretsiz olarak katılacak Ghost Recon Frontline içeriği ve oynanışı ile rakiplerinden sıyrılacak gibi gözüküyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan video ile oyunla ilgili önemli detaylar oyuncularla paylaşıldı.

Ücretsiz Battle Royale Ghost Recon Frontline Duyuruldu

Ubisoft tarafından geliştirilen Ghost Recon Frontline oyunu Tom Clancy’s adı altında piyasaya çıkacak. Tom Clancy’s oyunlarının bir çoğu oyuncular tarafından sevilmektedir. Yeni oyununda çok sevileceğini düşünüyoruz. Oyunun teması ve grafikleri açısından oyuncuların ilgisini çekecektir. Buna bir de oynaması ücretsiz etiketi eklendiği zaman anlık olarak yüksek oyuncu sayılarına ulaşacaklardır.

Oyun herkesin bildiği klasik bir Battle Royale oyunu gibi 100 kişilik bir haritada oynanacak. Bu sefer harita 4×4 büyüklüğünde olacak. Bir nevi oyuncular direkt olarak aksiyonun merkezinde yer alacak. Buna ek olarak oyuncular tercih edebileceği çeşitli karakterler bulunacak. Her bir karaktere özel olarak geliştirilmiş yetenekler mevcut. Diğer bir deyişle seçilecek karakterler ayrı ayrı takıma katkı sağlayabilecek.

Paylaşılan videodan gördüğümüz kadarı ile oyunda teknolojik cihazlar da bulunacak. Yalnızca silahı ve zırh alıp herkesi öldürmekten ziyade çeşitli fayda sağlayan teçhizatlarda önem arz edecek. Oyuncular bu teçhizatları kullanarak kendi stratejilerini oluşturarak objektifleri tamamlayabilecek. Kurulacak 3 kişilik ekiplerle haritadaki objektifleri toplarken farklı biyomlarda mücadele edecekler. Görevleri tamamladıktan sonra kaçış için bir helikoptere ihtiyaç olacak ve işler tam bu noktada çığırından çıkacak. Çünkü etraf çağrılan helikopteri çalıp bütün her şeye çökmek için bekleyen oyuncularla dolu olacak. Burada hayatta kalan ekip bütün her şeyin sahibi olacak.

Ghost Recon Frontline duyuruldu fakat tam olarak ne zaman çıkış yapacağı henüz bilinmiyor. Sizler bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Ghost Recon Frontline battle royale oyun türünde başarılı olacak mı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz. Ayrıca oyun haberleri içerikleri paylaştığımız zaman bildirim almak istiyorsanız bültenimize ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir