Rammus53 Nerede Yayın Yapıyor?

Rammus53 Nerede Yayın Yapıyor?

Sıkı bir Rammus53 izleyicisi olun veya olmayın kendisinin eğlenceli yayınlar yaptığı bir gerçektir. Yıllarca Twitch platformunda açtığı yayınlarla herkesi eğlendiren Rammus53 ban yemişti. Neredeyse 4 ay önce yediği ban süresi bilinmiyor. Herhangi bir olumlu geri dönüş alamayan Rammus53 nerede yayın yapıyor?

Rammus53 Nerede Yayın Açıyor?

Rammus53, Twitch üzerinden açtığı yayınlarda genellikle League of Legends ve PUBG oyunlarına yer veriyordu. Ban yemeden önce geceleri oynadığı korku oyunları ise izleyicisi gülmekten yerlere yatırıyordu. Her yayın yaptığı ilginç ve komik hareketler ve diyaloglarla izleyicilerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Lakin Twitch üzerinden yediği ban nedeniyle 4 aydır kendisini göremiyoruz.

Bu zaman zarfında ara ara Discord üzerinden açtığı yayınlarla izleyicilerini eğlendirmekteydi. Çok yakın bir zamanda ise Egoistpati ile birlikte yaptığı bir videoda artık nerede yayın açacağını açıkladı. YouTube’da kendi kanalından paylaştığı “TWİTCH’DEN BENİ KİM BANLATTI !! ( HERŞEYİ AÇIKLADIM )” isimli videoda bu açıklamayı bulabilirsiniz. Ayrıca bu videoda Twitch’e ne kadar çok mail attığından ancak hiç bir geri dönüş alamadığından da bahsediyor.

Gelelim Rammus53 nerede yayın yapıyor? sorusunun cevabına. Kendisi yukarıdaki videonun açıklama kısmında da belirttiği gibi artık Nonolive üzerinden yayınlar açacak. Rammus53 Nonolive yayınları ile efsane bir geri dönüş yapacaktır. İslam “Rammus53” Ekşi yeni yayın döneminde daha komik ve eğlencelik olacağından hiç şüphemiz yok. Rammus53 uzun bir aradan sonra Nonolive’da ilk yayını ise bu hafta içerisinde açacak. Hepimiz bir an önce ilk yayının gelmesini bekliyoruz.