Oyun Rehberleri

FM 24 Tato24 Tema Paketi

FM 24 Tato24 Tema Paketi

FM 24 Tato24 tema paketi, tasarımı ve renk seçenekleri ile çoğu Football Manager 2024 oyuncusunun ilgisini çekiyor. Oyunda uzun süre vakit geçiren oyuncular, göz yormayan ve kolay ulaşılabilir menülere sahip tema paketlerini tercih ediyor. Böylece birçok işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştirerek hızlıca maç ekranına geçebiliyor. Bu içeriğimizde Football Manager 2024 Tato24 tema paketi hakkında merak edilen her şeyi sizlerle paylaşacağız.

FM 24 Tato24 Tema Paketi Nedir?

Football Manager oyuncularının geneli oyunun varsayılan temasını kullanmayı tercih etmiyor. Bunun yerine diğer oyuncular tarafından hazırlanmış FM 24 tema paketleri ile oynuyorlar. Oyuncuların geliştirdiği tema paketleri çok daha stabil ve farklı görünüm seçeneklerini rahat bir şekilde sunabiliyor. Bu nedenle oyuncuların yaptığı Football Manager 2024 temaları çok fazla seviliyor.

Tato24 tema paketi, wozzie tarafından geliştirilen Full HD ekranlara sahip koyu FM 24 temaları arasında yer alıyor. Bu tema paketi siyah renk üzerine yapıldığı için gün içerisinde uzun süre boyunca Football Manager 2024 oynayan oyuncuların göz sağlığını önemsiyor. Temanın koyu tasarımı üzerindeki metinlerin beyaz renkli oluşu sayesinde oyuncular istediği menülere kolayca ulaşabiliyor.

FM 2024 Tato24 Tema Paketi Özellikleri Nelerdir?

Oyuncuların hazırlamış olduğu tema paketleri birbirinden farklı özellikleri barındırıyor. Her tema paketi farklı çözünürlüklere, renklere, tasarımlara ve uyumluluklara sahip oluyor. FM 24 Tato24 tema paketi özellikleri ise şu şekilde:

 • Farklı ekran çözünürlüklerine göre otomatik olarak uyarlanır.
 • Maç öncesi ve maç sonrası anında sonuç butonlarına sahiptir.
 • Bütün ana ekran profilleri baştan dizayn edilerek daha kolay kullanılabilir hale getirilmiştir.
 • Oynanan maç içerisindeki önemli anları gösteren Touchline tablet iyileştirilmiştir.

Football Manager 2024 Tato24 Tema Paketi Kurulumu

Daha öncesinde herhangi bir tema paketi kurmadıysanız aşağıdaki adımları izleyerek sorunsuz kurulum gerçekleştirebilirsiniz. FM 24 Tato24 tema paketi kurulumu, diğer temalara göre çok daha basittir. Tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları sıra sıra uygulamak.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/vc4oyt/fm-24-tato24-tema-paketi.zip.html

 • İlk olarak yukarıdaki linke tıklayarak FM 24 Tato24 tema paketi kurmak için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza indirin.
 • İndirdiğiniz sıkıştırılmış zip dosyası içerisindeki “Tato24” isimli dosyayı masaüstüne veya istediğiniz bir yere çıkarın.
 • Windows işletim sistemi kullanıyorsanız:
  • Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2024 > skin
 • Mac işletim sistemi kullanıyorsanız:
  • ~/Library/Application Support/Sports Interactive/Football Manager 2024 dosya yollarını izleyerek tema dosyasını atacağınız klasörü açın.
 • Eğer yukarıdaki dizinlerde “Skin” isimli klasör bulunmuyor ise kendiniz de oluşturabilirsiniz.
 • Daha önceden çıkardığınız “Tato24.fmf” uzantılı dosyayı “Skin” klasörünün içerisine sürükleyin.

Bütün işlemleri tamamladıktan sonra oyunu yönetici olarak çalıştırın. Oyun içerisindeki “Tercihler” menüsünden bu temayı seçin. İşlemleri doğru bir şekilde tamamladıktan sonra FM 24 Tato24 tema paketi kurulmuş olacaktır. Kurulum işlemi tam olarak bittiği zaman oyunu yeniden başlatmayı unutmayın.

FM 24 Tato24 Tema Paketi Oyun İçi Görüntüleri

Oyuncuların birçoğu tema paketlerini kurmadan önce temanın oyunda nasıl göründüğünü araştıyor. Aşağıdaki görsellere göz atarak temanın oyun için görünümünü inceleyebilirsiniz. Böylece indirmeden önce FM24 Tato24 tema paketinin sizin için uygun olup olmayacağına karar verebilirsiniz.

FM 24 Tato24 tema paketi ile ilgili bildiklerimizi değerli takipçilerimiz için paylaştık. Sitemizde yer verdiğimiz temalar, oyuncular tarafından geliştirilmiş olduğu için bazı hatalar ile karşılaşmanız oldukça normaldir. Ancak zaman içerisinde getirilecek güncellemeler ile temalar çok daha sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Kendinize uygun temayı bulduktan sonra Football Manager 2024 wonderkids genç yetenekler listesi ile takımınızı öne geçirecek geçirecek yıldızlara göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

FM 2023 Tiki Taka Taktiği
Oyun Rehberleri

FM 2023 Tiki Taka Taktiği

Football Manager oyun serisi her sene bazı oynanış mekaniklerini iyileştirerek oyunculara çok daha gerçekçi bir futbol deneyimi sunmaya yaklaşıyor. Oyuncular dilerse kendi taktiklerini dilerse de dünya çapınca ün salmış taktikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir