FM 2024 FLUT Tema Paketi

FM 2024 FLUT Tema Paketi

Football Manager oyuncularının vazgeçilmezi olan FM 2024 FLUT tema paketi düzenli güncellemeler ve iyileştirmeler ile oyunu çok daha eğlenceli hale getiriyor. FLUT temasının tasarımı ve renkleri ile oyundaki birçok işlemi rahatlıkla yerine getirebiliyorsunuz. Üstelik uzun süre oynasanız bile gözünüzü yormuyor. FLUT tema paketini bu kadar popüler yapan şey ise sürekli olarak kendisini iyileştirmesidir. Bu içeriğimizde Football Manager 2024 FLUT teması hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşacağız.

FM 2024 FLUT Tema Paketi Nedir?

FLUT tema paketi adından da anlaşılabileceği üzere FLUT isimli bir Football Manager oyuncusu tarafından hazırlanmıştır. Kendisi oyunu uzun yıllar boyunca oynayarak elde edindiği deneyimler ile oyunculara daha iyi oyun deneyimi sunabilecek FM 2024 tema paketi hazırlıyor. FM 2024 FLUT tema paketine baktığımız zaman da ilgimizi çeken ilk şeyin menüler ve yazıların kolayca okunabildiğini görebiliyor. Bu da oyuncuların aradıkları şeyleri rahatlıkla bulmasını sağlıyor.

Bu tema paketi 4K çözünürlük ile uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. Ancak 4K çözünürlükte kullanabilmek için oyunu pencereli modda %200 display settings ile oynamanız gerekiyor. Ayrıca 1920 x 1080 çözünürlükte tam ekran modunda kullanılabilir. Tema paketindeki panelleri sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilmek için bu iki çözünürlük ayarından birini tercih edebilirsiniz. Diğer çözünürlüklerde düzgün olarak görüntüleyemeyebilirsiniz.

Football Manager 24 FLUT Tema Paketi Kurulumu

Football Manager 2024 oyunu için geliştirilen FLUT tema paketini kurmak için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulamanız yeterli olacaktır.

  • İlk olarak FM 24 FLUT tema paketi indir bağlantısına tıklayarak tema paketini bilgisayarınıza indirin.
  • Bilgisayarınıza indirdiğiniz sıkıştırılmış dosya içindeki “fm2024flutskin_dark” isimli dosyayı “Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2024\skins” içine sürükleyin. Eğer skins isimli klasör yoksa kendiniz de oluşturabilirsiniz.
  • Football Manager 2024 oyununu başlatın ve “tercihler” ekranına sonra da arayüz sekmesine geçin.
  • Arayüz sekmesinde “FM 2024 Flut Skin – 2.0” temasını görmeniz gerekiyor. Bunu seçin ve uygulayın.

Bütün adımları tamamladıktan sonra FM 2024 FLUT tema paketi sorunsuz bir şekilde kurulmuş olacaktır. Tema paketini kurmakta sorun yaşıyorsanız veya merak ettiğiniz farklı konular varsa yorumlar kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri içerikleri için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir