Oyun Rehberleri

FM 22 Güçlü Forvet Taktiği (4-3-3)

FM 22 Güçlü Forvet Taktiği (4-3-3)

Football Manager 2022 kısa zaman önce beta sürümüyle oyunculara kapısını araladı. Beta sürümde oyun dinamiklerini test eden oyuncular FM 22 taktik üretme konusunda da oldukça iyi iş çıkartıyorlar. FM 22 güçlü forvet taktiği (4-3-3) ile yeni oyundaki kariyerinizi çok gollü sürdürebilirsiniz. Bu taktiğinin düzgün çalışabilmesi için takımınızdaki oyuncuların uyumu da çok önemlidir. Birbiriyle uyumu olmayan veya yeterince yetenekli olmayan oyunculardan oluşan takımlar bu taktikle çok fazla gol yiyebilir.

FM 22 Güçlü Forvet Taktiği Nedir?

Football Manager oyun serilerini oynayan oyuncuların bir çoğu maçlarda bolca gol görmeyi çok seviyor. Kariyerleri boyunca takımlarını forvet odaklı ayarlayarak hızlıca gol atmaya çalışıyorlar. Buna rağmen forvet oyuncularını yeterince destekleyemedikleri için gol bulmakta zorlanıyorlar. Kanatlardan gelen destek sayesinde topu rakip kaleye atmak kolaylaşacak. Taktiğin amacı ise forvet oyuncularını en uzakta tutarak onlara kanat oyuncuların destek vermesini sağlamaktır. Kanat oyuncuların topa hakimiyetleri ve pas atma yetenekleri yüksek olmalıdır.

Football Manager 2022 Güçlü Forvet Taktiği Nasıl Kurulur?

Takımınızı tam bir gol makinesine çevirecek olan Football Manager 2022 için özel olarak geliştirilmiş bu taktiği indirmek çok kolay. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak kurulumu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Lakin her türlü ihtimali göz önünde bulundurarak oyun dosyalarının yedeklerini almayı unutmayın. Böylece hata olması durumunda kariyerinizdeki ilerlemeyi kaybetmemiş olursunuz.

Taktiği indir: https://s6.dosya.tc/server19/w4nr9o/fm22-guclu-forvet-4-3-3.zip.html

 • İlk olarak yukarıdaki kutucuktaki download butonuna basarak taktiği bilgisayarınıza indirin.
 • Windows için winrar veya 7zip, MacOS için The Unarchiver programlarından faydalanarak sıkıştırılmış dosya içerisindeki taktiği masaüstüne çıkartın.
 • Oyun içerisinden taktik bölümüne girin. Aşağı yönlü oka tıklayın ve masaüstüne çıkarttığınız .fmf uzantılı dosyayı seçin. Bu işlemden sonra taktik her şeyi ile hazır kurulu olacaktır.

FM 22 güçlü forvet taktiği (4-3-3) oyundaki en popüler taktikler arasında yer alacaktır. Çünkü bir çok oyuncu bu taktik sayesinde yönettiği kulübü başarıdan başarıya koşturabiliyor. Sizce en iyi FM 22 taktikleri hangileridir? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. İşinizi kolaylaştıracak oyun rehberleri içerikleri paylaştığımız zaman bildirim almak için ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

1 Yorum
 • Shelby Peiper
  Shelby Peiper
  19:07'de 12/08/2022

  Çok başarılı bir taktik. 3.ligden 1.lige yükseldim transfer yapmadan orta sırada bitirdim. Sene sonu tüm kupaları alacam.

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir