Oyun Rehberleri

FM 2022 Türkiye Ligi Yabancı Sınırı Yaması

FM 2022 Türkiye Ligi Yabancı Sınırı Yaması

FM serisini oynayanların en büyük sıkıntı çektiği konuların başında gelir yabancı sınırı. Her ne kadar tartışmaya fazlasıyla açık bir konu olsa da böyle bir oyun içerisinde yabancı sınırı ile oynamak her zaman kolay olmaz. Sonuçta birçok insan wonderkid oyuncular alıp yetiştirmek için oynuyor oyunu değil mi? Hal böyle olunca ülkemizden de çok fazla geleceği parlak oyuncu çıkmadığı için yabancı oyunculara yöneliyoruz. FM 2022 Türkiye Ligi yabancı sınırı kaldırma yaması sayesinde böyle bir derdiniz kalmayacak.

FM 2022 Türkiye Ligi Yabancı Sınırı Yaması Nedir?

Oyun içerisinde gelen ve kendi ligimizde ilk yıl 3 daha sonraki yıllar ise zamanla artan Türk oyuncu oynatma zorunluluğuna karşı hazırlanmış bir yamadır. Bu yama sadece yeni bir kariyere başlayacağınız zaman işe yarar. Yani yeni bir oyun kurarken seçebilirsiniz. Hali hazırda devam ettiğiniz kariyerlerde herhangi bir etki göstermez. Kısacası bu yamayı kullanmak istiyorsanız yeni bir oyun oluşturmalısınız.

Ayrıca FM 2022 Türkiye Ligi yabancı sınırı yaması beraberinde alt yapı gibi bazı kuralları da kaldırmaya ve esnetmeye yaramaktadır. Bu sayede oyunda karşılaştığınız birkaç saçmalık ile kafayı bozmak zorunda kalmayacaksınız.

Yabancı Sınırı Kaldırma Yaması Nasıl Kurulur?

Aşağıda belirtilen yönergeleri tek tek takip ederek yabancı sınırı kaldırma yaması sorunsuz olarak kurulabilir.

Football Manager 2022 için hazırlanmış 2022 – 2023 transfer yaması için tıklayınız.

 • Yamayı indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyanın içindeki .fmf uzantılı dosyayı şu klasör içine atalım;
 • “Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2022/editor data”
 • Football Manager 2022’ye giriş yapın.
 • Yeni kariyer oluştururken gelişmiş seçenekler içerisinde data bölümünden “Yabancı Kuralı” isimli seçeneği işaretleyin.
 • Daha sonra yeni kariyere başladığınızda FM 2022 Türkiye Ligi yabancı sınırı yaması sayesinde artık yabancı sınırı ve alt yapı kuralları gibi şeylerle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

FM 2022 Türkiye Ligi yabancı sınırı yaması kurulumunda bir sorunla karşılaşırsanız yorumlar kısmından sorunu bizimle paylaşabilirsiniz. Daha fazla Football Manager 2022 rehberleri ve oyunu çok daha iyi hale getiren yamalar için sitemizi sık sık takip etmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın! Dilerseniz ücretsiz bültenimize kayıt olarak bilgilendirici rehberler ve oyun dünyasıyla ilgili en güncel haberler paylaştığımız zaman bildirim alabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

1 Yorum
 • Aykut
  Aykut
  19:46'de 25/09/2022

  FM 2022 Türkiye Ligi yabancı sınırı yaması FM oynayanlara çok yardımcı olacak bir yama olmuş. Bence oyunu daha keyifli bir hale getirdi. Başarılar dilerim. Geliştiricilerin oyunla ilgili olarak talepleri dikkate almaları da ayrıca takdire şayan 👏😊

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir