FM 2022 Logo Paketi (Tüm Takımlar)

FM 2022 Logo Paketi (Tüm Takımlar)

Football Manager 2022 logo paketi oyuncuların çok sık aradığı mod paketleri arasında yer almaktadır. Bu logo paketleri oyuncuların oyundan daha fazla keyif alabilmesi için başka oyuncular tarafından tasarlanmaktadır. FM 2022 logo paketi içerisinde bütün takımların gerçek logoları bulunmaktadır.

FM 2022 Logo Paketi Nedir?

Adından da kolayca anlaşılabileceği üzere logo paketi içerisinde bütün takımların logolarının bulunduğu bir moddur. Bu modu oyuna entegre ettiğiniz de oyundaki bütün logolar gerçekleri ile değişecektir. TCM22 logo paketi diğerleri ile kıyaslandığında çok daha kullanışlı ve kalitelidir. Bunun nedeni ise içinde oyundaki bütün takımların gerçek logolarının yüksek çözünürlükle bulunmasıdır. Yaklaşık olarak 3 GB dosya boyutuna sahip olan bu logo paketi sürekli güncellenmekte ve oyunla uyumlu hale getirilmektedir.

FM 22 Logo Paketi Nasıl Kurulur?

Football Manager 2022 için özel olarak hazırlanmış TCM22 logo paketi içerisinde 232 ülke, 60940 takım, 5532 organizasyon ve 528 diğer olmak üzere 67000 adet logo yer almaktadır. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak logo paketinin kurulumunu problemsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 • İlk olarak FM 22 TCM22 Logo Paketi indir bağlantısı üzerinden dosyayı bilgisayarınıza indirin.
 • Sıkıştırılmış dosya içerisindeki bütün dosyaları “Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2022” içerisine sürükleyin. Dosya boyutu yüksek olduğu için taşıma süresi bilgisayarınızın aktarım hızına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Son adımda ise oyunu çalıştırın ve tercihler kısmından gelişmiş bölümünü açın. Burada üstteki kutucuğun tikini kaldırın ve alttaki kutucuğu tikleyin. Ardından onayla tuşuna basıp oyunu yeniden başlatın. Artık oyunu takımların gerçek logolarıyla oynayabilirsiniz.

FM 2022 logo paketi kurulumunda karşılaştığınız bir problem olursa yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bu sayede sorunun çözümü için en hızlı şekilde geri dönüş yapabiliriz. Daha fazla oyun rehberleri içerikleri için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın! Dilerseniz sitemizin bültenine ücretsiz kayıt olarak paylaştığımız içeriklerden bildirim alabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

GTA 5 FiveM Admin Komutları
Oyun Rehberleri

GTA 5 FiveM Admin Komutları

Kendinize yeni bir FiveM sunucusu açmaya karar verdiyseniz veya bir sunucuda yönetime katıldıysanız bazı yönetici kodlarını bilmeniz gerekiyor. Sunucuyu her şeye hazır hale getirirken FiveM admin komutları kullanarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Kaydır Gelsin!

Sims 4 Nasıl Çocuk Evlat Edinilir

Sims 4 Nasıl Çocuk Evlat Edinilir?

Sims 4 içerisinde çocuk edinmenizin tek yolu karşı bir cinsle romantik ilişki yaşamaktan geçmiyor. Dilerseniz oyunda çocuk evlat edinebiliyorsunuz. Hatta oyunda “Cats and Dogs” ek paketine sahipseniz evcil hayvan da
Fornite'a Yeni Street Fighter Karakterleri Geliyor!

Fortnite’a Yeni Street Fighter Karakterleri Geliyor!

Battle Royale oyun türünde dünya çapında ses getiren Fortnite kendisini geliştirmeye devam ediyor. Fortnite, sürekli yenilenen içerikleri ile film, müzik ve oyun dünyasının tanıdık ve popüler simalarını oyuna entegre etmesiyle
Stardew Valley Nasıl Para Kazanılır?

Stardew Valley Nasıl Para Kazanılır?

Çiftçilik üzerine kurulmuş olan Stardew Valley, PC ve mobil platform için oldukça keyifli vakit geçirten bir oyun olarak son zamanlarda büyük bir kitleye sahip olmayı başardı. Siz de oyuna yeni
Hogwarts Legacy FPS Arttırma Rehberi

Hogwarts Legacy FPS Arttırma Rehberi

Hogwarts Legacy oyuncuları ikiye bölünmüş durumda. Bir kısım oyuncu oyunu rahatça oynayabilirken bir kısım oyuncu fps sorunları ile karşılaşıyor. Hazırladığımız Hogwarts Legacy FPS arttırma rehberi içerisindeki önerileri, anlık FPS düşüşü
God of War Gizli Son Nasıl Açılır

God of War Gizli Son Nasıl Açılır?

God of War oldukça güzel bir hikâyeyi güzel bir sonla kapatıyor. Ancak size henüz görmediğiniz bir oyun sonu da bulunduğunu söylesek. Gizlenmiş bu oyun sonu hikâyenin Kratos ve Atreus için
2 Yorum
 • soner
  soner
  13:04'de 28/12/2021

  Logo paketini yükledim fakat İtalya ve Fransa gibi bazı liglerin logoları geldi, Türkiye, İngiltere, Avusturya gibi bazı ülkelerin logoları değişmedi. cache’i de kaldırdım ama çözülmedi.

  Reply
  • Feuer Frei
   Feuer Frei
   13:24'de 28/12/2021

   Logo paketini stabil bir internet bağlantısı ile indirin ve Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2022 konumundaki “graphics” dosyasını sıfırdan oluşturun. Bunları yaptıktan sonra dosyaları ilgili konuma sürüklemeyi deneyebilirsiniz.

   Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir