FM 2022 Logo Paketi (Tüm Takımlar)

FM 2022 Logo Paketi (Tüm Takımlar)

Football Manager 2022 logo paketi oyuncuların çok sık aradığı mod paketleri arasında yer almaktadır. Bu logo paketleri oyuncuların oyundan daha fazla keyif alabilmesi için başka oyuncular tarafından tasarlanmaktadır. FM 2022 logo paketi içerisinde bütün takımların gerçek logoları bulunmaktadır.

FM 2022 Logo Paketi Nedir?

Adından da kolayca anlaşılabileceği üzere logo paketi içerisinde bütün takımların logolarının bulunduğu bir moddur. Bu modu oyuna entegre ettiğiniz de oyundaki bütün logolar gerçekleri ile değişecektir. TCM22 logo paketi diğerleri ile kıyaslandığında çok daha kullanışlı ve kalitelidir. Bunun nedeni ise içinde oyundaki bütün takımların gerçek logolarının yüksek çözünürlükle bulunmasıdır. Yaklaşık olarak 3 GB dosya boyutuna sahip olan bu logo paketi sürekli güncellenmekte ve oyunla uyumlu hale getirilmektedir.

FM 22 Logo Paketi Nasıl Kurulur?

Football Manager 2022 için özel olarak hazırlanmış TCM22 logo paketi içerisinde 232 ülke, 60940 takım, 5532 organizasyon ve 528 diğer olmak üzere 67000 adet logo yer almaktadır. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak logo paketinin kurulumunu problemsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

  • İlk olarak FM 22 TCM22 Logo Paketi indir bağlantısı üzerinden dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Sıkıştırılmış dosya içerisindeki bütün dosyaları “Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2022” içerisine sürükleyin. Dosya boyutu yüksek olduğu için taşıma süresi bilgisayarınızın aktarım hızına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  • Son adımda ise oyunu çalıştırın ve tercihler kısmından gelişmiş bölümünü açın. Burada üstteki kutucuğun tikini kaldırın ve alttaki kutucuğu tikleyin. Ardından onayla tuşuna basıp oyunu yeniden başlatın. Artık oyunu takımların gerçek logolarıyla oynayabilirsiniz.

FM 2022 logo paketi kurulumunda karşılaştığınız bir problem olursa yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bu sayede sorunun çözümü için en hızlı şekilde geri dönüş yapabiliriz. Daha fazla oyun rehberleri içerikleri için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın! Dilerseniz sitemizin bültenine ücretsiz kayıt olarak paylaştığımız içeriklerden bildirim alabilirsiniz.