Oyun Rehberleri

Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar?

Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar?

Daha önce Valorant oynamamış veya oyuna yeni başlayan oyuncuysanız eğer Valorant Radyanit Puanı ne işe yarar? sorusunun yanıtını merak ediyorsunuzdur. Sizler için hazırladığımız içeriğimizde Radyanit Puanları ile ilgili merak ettiğiniz ve aklınızı kurcalayan soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar?

Valorant Radyanit Puanı çoğu zaman Riot Point ile karıştırılabiliyor fakat birbirlerinden tamamen farklılar. Radyanit Puanı dediğimiz şey League of Legends oyunundaki Mavi Öz ile eş değerdir. Bu puanla doğrudan Valorant silah kostümleri satın alamazsınız. Radyanit puanı, satın aldığınız silah kostümlerinin sonraki seviyelerini açmak ve onları görsel açıdan geliştirmek için kullanılmaktadır.

Valorant Radyanit Puanı Nasıl Alınır?

Radyanit Puanı elde etmek için yapabilecekleriniz sınırlıdır. Yeni bir silah kostümü aldıysanız ve aldığınız kostümü geliştirmek için Radyanit Puanına ihtiyacınız varsa savaş bileti ilerlemelerini tamamlayabilirsiniz. Belirli zaman aralıklarında yenilenen savaş bileti içeriği hem Radyanit Puanları hem de farklı oyun içi eşyalardan oluşmaktadır. Başka bir Valorant Radyanit Puanı elde etme yöntemi ise VP (Valorant Point) satın almaktır. Yani VP karşılığında radyanit puanı alabilirsiniz. Fakat topladığınız radyanit puanlarını tekrardan Valorant Point’e çeviremezsiniz. Aşağıdaki listede VP karşılığında ne kadar Radyanit Puanı kazabileceğiniz yer almaktadır;

  • 1600 VP > 20 Radyanit Puanı
  • 2800 VP > 40 Radyanit Puanı
  • 4800 VP > 80 Radyanit Puanı

Oyuncuların akıllarını kurcalayan Valorant Radyanit Puanı ne işe yarar? sorusunu cevapladığımız içeriğimiz umarız sizi tatmin etmiştir. Valorant oyunuyla ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz herhangi bir şey olursa yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri içerikleri ve güncel oyun haberleri için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın! İsterseniz bültenimize ücretsiz olarak kayıt olarak paylaştığımız içeriklerden bildirim alabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

FM 2023 Wonderkid Stoperler
Oyun Rehberleri

FM 2023 Wonderkid Stoperler

Stoperler savunmanın bel kemikleridir. Savunma odaklı oynamayı seviyorsanız gerçekten iyi ve yetenekli stoperlere ihtiyacınız olacak. FM 2023 wonderkid stoperler içinden seçeceğiniz geleceğin yıldızı oyuncular ile en iyi savunma hattını kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir