Amazon Prime Nisan’da Hangi Oyunları Ücretsiz Veriyor?

Amazon Prime Nisan Ayında Efsane Oyunlar Veriyor!

Twitch yayınlarını izlemeyi seven kullanıcılar Amazon Prime ile ücretsiz oyun alabiliyor. Amazon Prime avantajları yalnızca bedava oyun ile sınırlı değil. Bir çok dizi, oyun içerikleri ve daha fazlası Amazon Prime ile ücretsiz olarak elde edilebiliyor. Amazon Prime Nisan ayında vereceği ücretsiz oyunlar belli oldu! Amazon Prime Nisan’da hangi oyunları ücretsiz veriyor?

The Escapists Nisan Ayında Amazon Prime İle Ücretsiz!

Amazon, uzun zamandır Twitch izleyicilerine ücretsiz oyun dağıtıyor. Tabi bu oyunlara erişmek için Amazon Prime hesabınızın olması gerekiyor. Ayrıca Twitch ile entegrasyonunun doğru olarak yapıldığından emin olmalısınız. Bunlara sahipseniz eğer Twitch’de Amazon Prime avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Nisan ayında ücretsiz The Escapists almak isteyen oyuncular için biraz oyunu anlatalım. Oyunu ister arkadaşlarınızla isterseniz tek başınıza oynayabiliyorsunuz. Asıl amacınız ise hapishaneden kaçmak. Tabi bu o söylendiği kadar kolay olmayacaktır. Oynadığınız karakteri geliştirmeniz ve belirli zamanlarda bulunmanız gereken yerlerde olmak zorundasınız. Örneğin her sabah kahvaltıda olmalısınız. Eğer orada olmazsanız arama başlıyor ve bütün kaçış planlarınız çöpe gidiyor.

Kaçmak için kullanabileceğini bazı eşyaları sizin üretmeniz gerekiyor. Bu eşyaları üretebilmek içinse kütüphanede kitap okuyabilirsiniz. Ayrıca hapishanede kargaşa çıkartabilirsiniz. Fakat kargaşa da ayakta kalabilmek için güçlenmeniz gerekiyor. Bunun için spor alanına gidip vücut çalışabilirsiniz. Hapishaneden kaçmak için her bölüme özel bir çok kaçış yolu bulunuyor. Bu kaçış yollarından birini seçip onun üzerine yoğunlaşmalısınız.

Amazon Prime Nisan’da Hangi Oyunları Verecek?

Her ay düzenli olarak ücretsiz oyunlar veren Amazon Prime Nisan ayında süper oyunlar veriyor. Özellikle halen daha The Escapists oynamamış varsa bu teklifi asla kaçırmasın. İşte Amazon Prime Nisan Oyunları;

  • The Escapists
  • Before I Forget
  • Moving Out Move or Die: Couch Party Edition
  • Aces of the Luftwaffe: Squadron

Amazon Prime Ücretsiz Oyunlar Nasıl Alınır?

Amazon Prime Nisan’da ücretsiz The Escapists verecek. Bu bedava teklifi kaçırmamak için mutlaka Twitch hesabınızı Amazon Prime ile ilişkilendirmeniz gerekiyor. Bunları hallettikten sonra Twitch hesabınıza giriş yapın. Ana sayfanın sağ üst kısmında yer alan taç ikonuna tıklayın ve ücretsiz içeriğinizi alın. Fakat içerikleri belirli gün aralıklarında alabileceğinizi unutmayın.

Amazon Prime Nisan’da hangi oyunları ücretsiz veriyor? haberi ile karşınızdaydık. Daha fazla ücretsiz oyundan yararlanmak için oyuncukonseyi.com’u takip etmeye devam edin!