Oyun Rehberleri

GTA 5 Banka Nerede? Bütün Bankaların Konumlarını Sizlerle Paylaşıyoruz!

GTA 5 Banka Nerede? Banka Lokasyonu!

Hem bilgisayarda hemde bilgisayarda büyük bir keyifle oynayacağınız GTA 5 içerisinde yapabileceğiniz birçok farklı görev bulunuyor. Oyun hikayesini tamamladıktan sonra da GTA 5 Online görevlerini yapmaya devam edebilir veya FiveM RP sunucularında oynayabilirsiniz. GTA 5 oynadığınız süre boyunca bankaları çok fazla kullanacaksınız. Oyuna yeni başlayan oyuncular en çok GTA 5 banka nerede? sorusunun cevabını merak etmektedir. GTA 5 banka lokasyonu listemiz sayesinde oyundaki bütün bankaların konumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GTA 5 Banka Nerede? Bütün Banka Konumları!

GTA 5 oyununda kullanabileceğiniz çok fazla sayıda banka bulunuyor. Bu bankalardan paranızı yatırabilir veya içerdeki paranızı karakterin üzerine çekebilirsiniz. Bununla birlikte GTA 5 Online Bank Heist görevlerini yapmak için de bankaları kullanmanız gerekebiliyor. İşte GTA 5 banka nerede? sorusunun cevabı;

GTA 5 Fleeca Bank Konumu

  • Pillbox Hill’deki Vespucci Bulvarı’nda bulunan Lejyon Meydaı içerisinde,
  • Bulvar Del Perro içinde (Morningwood konumunda),
  • Hawick Caddesi’nde boydan boya gezerek,
  • Alta’da bulunan Metero Street’de,
  • Banham Kanyonu içindeki Büyük Okyanus Otoyolu’nda,
  • Route 68 otoyolunun üzerinde.

Grand Theft Auto 5 oyununda en çok kullanılan bankalardan bir tanesi de Fleeca Bank’dir. Hikaye içerisinde değil ama GTA 5 Online ve FiveM sunucularında Fleeca Bank’ı bulmak için yukarıdaki konumlardan birine gidebilirsiz.

gta 5 fleeca bankasi lokasyonu nerede

GTA 5 Maze Bank Konumu

GTA 5 banka nerede sorusunu soran oyuncuların birçoğu diğer bankalardan ziyade Maze Bank’ın konumunu öğrenmek istiyor. Oyun haritasında direkt olarak göze çarpan ve en ilgi çekici binalardan bir tanesinin içerisindedir. Bütün oyuncuların oyundaki diğer işletmeleri, evleri ve birçok mekanı satın alabileceği yerdir. GTA 5 Maze Bank, Del Perro içerisindeki Prosperity Caddesi’nde yer almaktadır.

gta 5 maze bank konumu

Union Depository Bankası Konumu

Union Depository’ye gidebilmek için ilk olarak Power Street’e gitmeniz gerekmektedir. Burada bulunan gökdelenler içerisindeki en ufak olanıdır. Konum olarak güzel bir yerde olmasına rağmen GTA 5 oyuncularının birçoğu bu bankaya uğramayı tercih etmiyor.

gta 5 union depository banka lokasyonu

Lombank Konumu

Boulevard Del Perro ile Bay City Avenue kesişiminde yer almaktadır. Bu bankayla herhangi bir şekilde işlem yapamazsınız ancak GTA 5 Online’da Lombank’ın bulunduğu bina satın alınabilir.

gta 5 lombank nerede

Sonuç

Bu yazımızda oyuncuların çok fazla araştırdığı “GTA 5 banka nerede?” sorusunun cevabını detaylıca anlattık. Eğer bildiğiniz başka banka konumları varsa yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın. Diğer oyun rehberleri içerikleri için ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://oyunyazar.com/gta-v-banka-nerede/

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir