Dünyanın En Zor 5 Oyunu !!!

Dünyanın En Zor 5 Oyunu

Birçoğumuzun oyun dünyasında keyif aldığı şeyler farklıdır. Tıpkı zor oyunlar arayan oyuncular olduğu gibi. Hatta zor oyunlar ile karşılaştığımız zamanlarda birçok kişi oyun hileleri konusunda da yardım almıştır. İşte bu oyunlarda hile kullanmayan kesimin aradığı dünyanın en zor 5 oyunu rehberi ile karşınızdayız. Hepsi birbirinden zor ve sizi kanser edecek bu oyunlar ile kendi sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Bazen eğlenebilir bazen ise sinirden ağlayabilirsiniz.

Özellikle 2020 yılı sonrasında zor oyun arayan oyuncuların sayısı fazlasıyla arttı. Bunun en büyük nedeniyse Twitch gibi canlı yayın platformları üzerinden oyunların tanıtımlarını daha iyi yapabilmesi. Bu sayede küçük veya büyük yapımlar rahatlıkla pazarlanabiliyor ve daha büyük kitlelere ulaşabiliyorlar. Böylelikle kategori olarak çok ilginç oyunlarla karşılaşabiliyoruz. Dünyanın en zor 5 oyunu ise bu kategoriler içerisinde keşfedilmeyi bekleyen oyunlar içeriyor.

Dünyanın En Zor 5 Oyunu

Hazırlamış olduğumuz bu liste şimdilik sadece 5 oyun içermektedir. İlerleyen zamanlarda sizlerinde önerisiyle yeni oyunları bu listeye dahil edebiliriz. İşte sizlere dünyanın en zor 5 oyunu..

1-) Dark Souls Serisi

Dark Souls serisi insanları kanser etmekte ün salmış başarılı bir yapımdır. Seriye her yeni oyun eklendiğinde canlı yayın platformları üzerinde en popüler oyun haline gelir. Bunun en büyük nedeni yayıncıları sinir krizi geçirirken izlemek isteyen izleyici kitlesidir. İşte Dark Souls serisi böyle bir oyundur. Oyunun bugüne kadar çıkmış 3 sürümü bulunmaktadır. Bu sürümlere elbette ek paketleri ve ek içerikleri dahil etmedik.

Dark SoulsDark Souls IIDark Souls III

Bugüne kadar çıkmış Dark Souls serisinin 3 ana oyununa yukarıdaki Steam bağlantılarından ulaşabilirsiniz. Elbette tavsiye olarak ilk olarak Dark Souls III oyunundan başlamanızı öneririz. Eğer hikaye ve oyunun tarzı hoşunuza giderse serinin eski oyunlarını da sonradan alabilirsiniz.

2-) Flappy Bird

Angry birds ile karıştırılan bu meşhur oyunu hatırladınız mı? Evet yine kuşların hikayesi! Fakat bu sefer oyunumuzun adı “Flappy Bird“. Bu meşhur oyunda kuş karakterimiz ile Mario tarzında ilerliyorsunuz. Fakat bu ilerleme hiç kolay olmayacak. Bu oyunu oynarken ekipmanlarınıza ve çevrenizde bulunan diğer araç gereçlere dikkat edin. Çünkü her an sinir krizi geçirip kırabilirsiniz.

Flappy Bird oyununun linkini paylaşmayacağız çünkü tarayıcıda dahil oynanabilen bir oyun. Google üzerinde arama yaparak bu oyuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

3-) Hades

Yakın zamanda duyduğunuzu varsaydığımız Hades oyunu aslında çok çok zor bir oyun değil. Fakat kombinasyon ve el alışkanlığı olmadan bu oyunu oynamak gerçekten işkence olabiliyor. Hele ki bu türe aşina değilseniz işiniz çok daha zorlaşacak. Hades’in kaçışına yardım ederken başa döndükçe sürekli sinir krizleri geçirecek ve sabrınızın son zerresini hissedeceksiniz.

> Hades <

4-) 1001 Spikes

Platform oyunlarının zorluğunu hepimiz biliriz değil mi? Özellikle yetişkinlere hitap eden platform oyunları belli bir noktadan sonra dünyanın en zor oyunu haline dönüşebiliyor. İşte 1001 Spikes oyunu da böyle bir oyun. Birçok oyuncuya göre dünyanın en zor 5 oyunu listesinde 1.sıraya yazılması gereken bu oyunda gerçek anlamıyla soğuk terler akıtacaksınız. Çünkü ilerledikçe zorlaşan ve belirli bir noktadan sonra ise neredeyse oynanamayacak hale gelen bu oyun ile saatlerin, günlerin veya haftaların nasıl sinirli ve agresif bir şekilde akıp gittiğini anlamayacaksınız desek yalan olur. Fazlasıyla anlayacak ve bu oyunu oynadığınız güne lanet edeceksiniz. Fakat bitirme noktasına geldiğinizde ise iyi ki oynamışım diyeceğiniz oyunlardan bir tanesi olacak.

> 1001 Spikes <

5-) Elden Ring

Yine 2022 yılında karşımıza çıkmış olan bir oyun, Elden Ring! Dark Souls tarzıyla oynayanları kendine hayran bırakan bu oyun oynanış ve grafik gibi konularda ise oldukça tatmin edici bir deneyim sunuyor. Fiyatı biraz tuzlu olsa da oldukça kaliteli bir AAA yapım olan Elden Ring dünyanın en zor 5 oyunu listesinde kendisine yer edinmeyi başarıyor. Oynarken gerçekten kanser olacak ve bu türe dair bildiğiniz her şeyi unutacaksınız. Kendi içerisinde fazlasıyla kanser edici unsurlar bulunduran bu oyun aynı zamanda karşılaştığınız büyük yaratıklar (bosslar) ile sinir seviyenizi daha üst noktalara çekmeyi başaracak. Elden Lord olmak için çıktığınız bu yolda illallah edeceğiniz yüzlerce görev veya yaratık bulunuyor..

> Elden Ring <

Dünyanın en zor 5 oyunu listesiyle zor oyun seven oyunculara yardımcı olmak istedik. Eğer sizin de sevdiğiniz ve bu listeye dahil olmasını istediğiniz oyunlar varsa bizlere bildirebilirsiniz. Şimdiden tüm oyun sever arkadaşlara bol sabır diliyoruz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Apex Legends FPS Arttırma Rehberi
Oyun Rehberleri

Apex Legends FPS Arttırma Rehberi

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Apex Legends geniş kitlelere yayılmayı başardı. Güncellemelerle gelen hata düzeltmeleri ve yeni içerikler oyuncuların oyuna olan ilgisini arttırdı. Yeni güncellemeler ile optimizasyon konusunda iyileştirilmeler yapılsa da

Kaydır Gelsin!

Xbox Gamepass Aboneliği Nasıl İptal Edilir

XBox Gamepass Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Xbox Gamepass sistemi özellikle ülkemiz gibi oyun fiyatlarının yüksek olduğu bölgelerde insanların oyun oynayabilmesi için oldukça yararlı bir sistemdir. Birçok yeni gelen oyun daha ilk günden sisteme eklenmekte ve oyuncuların
Sims 4 Veteriner Rehberi

Sims 4 Veteriner Rehberi

Sims 4 içerisine, Cats and Dogs ek paketi ile birlikte satın alınabilir veteriner kliniği eklendi. Bu içerik oyunda yer alan doktorluk kariyerinden ve veterinerlik yeteneğinden büyük esinlenmelere sahip. Sizlerle Sims
Espresso Tycoon İncelemesi

Espresso Tycoon İncelemesi

Espresso Tycoon, uzun zamandır yeni oyunların nadir çıktığı tycoon oyunları içerisinde adını söz ettirebilecek potansiyelde bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Yönetim, işletme ve simülasyon türünü bir arada sunuyor. Espresso Tycoon
Frostpunk 2 Duyuruldu!

Frostpunk 2 Duyuruldu: Yeni Hikaye Geldi!

11 bit Studios tarafından geliştirilen Frostpunk oyununun yenisi duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan videoyla birlikte Frostpunk 2 yeni hikayesi ile duyuruldu. Lakin oyunculara kötü bir haberimiz var. Frostpunk 2 yalnızca PC
Atomic Heart Çökme Sorunu Çözümü

Atomic Heart Çökme Sorunu Çözümü

Atomic Heart, 21 Şubat 2023 itibariyle oyun dünyasına giriş yaptı. Oyun çıkar çıkmaz oyuncular tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı ve çok sevildi. Atomic Heart her ne kadar kaliteli bir oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir