Sistem Gereksinimleri

Guild Wars 2 Sistem Gereksinimleri

Guild Wars 2 Sistem Gereksinimleri 2022

Guild Wars 2 çok kısa bir süre sonra Steam kullanıcılarına da kapılarını aralayacak. Oyunu henüz oynamadıysanız 23 Ağustos günü Steam üzerinden indirip deneyimleyebilirsiniz. Guild Wars 2 sistem gereksinimleri sayesinde bilgisayarınızın oyunu açıp açamayacağını anlayabilirsiniz. Oyun 2012 yılında çıktığı için çoğu oyuncu oyunu rahat bir şekilde oynayabilir.

Guild Wars 2 Sistem Gereksinimleri

Guild Wars 2 piyasaya çıktığı ilk günden itibaren dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynandı ve halen daha oynanmaya devam ediyor. Şuana kadar 16 milyon oyuncunun oynadığı oyunun Steam versiyonu da 23 Ağustos 2022 tarihinde yayınlanacak. Oyunun 10. yıl dönümüne denk gelen bu tarihte bir çok etkinlik ve yenilik oyuncuları bekliyor olacak. Detaylara Guild Wars 2 Steam duyurusu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Konuyu çok dağıtmadan Guild Wars 2 sistem gereksinimleri bilgisini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 • Guild Wars 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
  • İşlemci: Intel® Core 2 Quad 2.4 GHz Core i3 / AMD Athlon 64 X2 veya daha iyisi
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 8800GTS / ATI Radeon HD 2900 XT
  • RAM: 4 GB RAM
  • Depolama Alanı: 50 GB

Günümüzdeki güncel sistemler göz önünde bulundurulduğu zaman Guild Wars 2 sistem gereksinimleri oldukça düşük kalıyor. Lakin oyunun 2012 senesinde çıktığını baz alırsak zamanın teknolojilerine göre oldukça iyi diyebiliriz. Eğer sisteminiz çok eski değil ise herhangi bir grafik ayarını kısmaya gerek duymadan yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz. Buna rağmen raid yaparken veya toplu alanda atılan skillerin sayısı arttığı zaman bilgisayarınız kasarsa bir kaç ayarı düşürmeyi deneyebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir