Oyun Rehberleri

Rainbow Six Extraction Smoke Teçhizat Rehberi

Rainbow Six Extraction Smoke Teçhizat Rehberi

Zehirli bombalar kulağa çok heyecan verici gelmese de Rainbow Six Extraction içerisinde önemli bir yere sahipler. Özellikle yüksek zorluk seviyelerinde bosslar ve elitler mermi süngerlerine dönüştüğü için çoğunlukla görev bitmeden ekibin mermi stoğu tükeniyor. Bu aşamada Smoke devreye giriyor. Düşmanlara uzaktan aktif edilen zehir bombalarıyla mermi hasarı vererek güçlü uzaylıları kolayca indiriyor. Böylece ekibi mermileri tükenmeden görevi sonlandırıyor. Tabii bu manevrayı gerçekleştirebilmek için doğru silah ve araçlara sahip olmak önemli. Sizlerle Smoke teçhizat rehberi içerisinde en iyi tercihleri paylaşacağız. Böylece güçlü uzaylıları dize getirebilirsiniz.

Smoke Teçhizat Rehberi

Öncelikle yapmanız gereken silah tercihleriyle başlayalım. Ana silah olarak M590A1 oldukça etkili bir tercih olacaktır. Eklenti olarak ise “Holographic Sights” bir hayli işinize yarar. Önce seviye atlatılacak operatörler arasında Smoke iyi bir konuma sahip. Hem bombaları güçleniyor hem de oyundaki en iyi pompalılardan birisine erişim sağlıyor. M590A1 her mermisinde muazzam bir ateş gücüne sahip. Özellikle gizliliğin işe yaramadığı durumlar için mükemmel bir tercih olacaktır. Özellikle elitleri indirmede takımınızın favori tercihi olacaktır.

İkincil silah tercihinizi P226-Mk-25 ile kullanabilirsiniz. Birçok oyuncu silahları genel işlevselliğiyle karşılaştırır. Ancak gizlilik konusu da silah tercihinde önemli bir yere sahiptir. Başarılı takımlar her imkân bulduklarında gizlilik ile görev yaparlar ve işlerin tersine dönmesi ihtimaline karşın ateş gücünü ana silahlarında bulundururlar. Bu sebeple genel olarak Smoke, P226-Mk-25 ve susturucusu ile görev yapacaktır. Hasar konusunda endişe etmenize gerek yok, herhangi bir düşmanı zayıf noktasından tek vuruşta indirmeye yetecek kadar hasarı mevcut.

Patlayıcı aygıt olarak “Paralysis Grenade” sizin için vazgeçilmezdir. Düşmanların biriktiği mükemmel bir anda zehir bombalarınızı aktif hale getirmek oldukça güzel bir his. Ancak düşmanlar zehrinizin içerisine gönüllü olarak koşmayacaklar, içerisine girdikleri an kaçacaklar. Bu sebeple düşmanları yerine sabitlemek için Paralysis Grenade kullanabilirsiniz. Büyük düşmanı yerine sabitleyin ve sonrasında zehrinizi üzerine boşaltın. Bu kombinasyonla birçok zorlu düşmanı yerle bir edebilirsiniz.

Donanım tercihinizi ise “Explosive Harness” olarak yapmanız şart. Smoke’ un başarısı patlayıcı aygıt ve yetenek kombinasyonundan geliyor. Bu donanımı kullanmak oyunda patlayıcınızın sayısını arttıracağı için yetenek kombinasyonunuzu daha çok kullanabilirsiniz. Diğer donanım tercihleri arasında can verme ve düşman tespit etme seçenekleri bulunuyor. Ancak sizin takımdaki göreviniz hasar vermek, diğer seçenekleri diğer takım arkadaşlarınıza bırakın. Operatör ile başarılı olmak için Smoke teçhizat rehberi içerisindeki tercihler oldukça yararlı olacaktır. Daha fazla oyun rehberi için sitemizdeki rehberler kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

PlateUp Başlangıç Rehberi
Oyun Rehberleri

PlateUp Başlangıç Rehberi

It's Happening tarafından geliştirilen PlateUp, Ağustos ayında çıkış yapmıştı. Twitch yayıncılarının arkadaşlarıyla birlikte oyunu oynamasıyla birlikte oyun kendi popülerliğini artırmaya başladı. Oyuna yeni başlamış ancak ne yapması gerektiğini bilmeyen oyuncular
FM 2023 Chelsea 4-3-3 Taktiği
Oyun Rehberleri

FM 2023 Chelsea 4-3-3 Taktiği

Football Manager oyuncularının kullanabileceği binlerce taktik var. Oyuncular kendi takımlarına göre geliştirdikler taktikler sayesinde FM 23 kariyerlerinde başarıya ulaşabiliyor. Eğer oyundaki kariyerinizde Chelsea ile oynuyorsanız FM 2023 Chelsea 4-3-3 taktiği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir