ETS 2 Türkçe Radyo Kanalları (Güncel)

ETS 2 Türkçe Radyo Kanalları

Euro Truck Simulator 2 halen daha çok fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Oyundaki en iyi özelliklerden bir tanesi ise radyolardır. Türk oyuncuların bir çoğu ETS 2 Türkçe radyo kanalları ile yolculuklarını sürdürüyorlar. Oyunun kendi dosyaları arasında Türk radyoları olmasa da sizlere anlatacağımız yöntemi kullanarak Türkçe radyoları oyuna ekleyebilirsiniz.

ETS 2 Türkçe Radyo Kanalları Nasıl Kurulur?

Gerçek hayatta TIR sürme deneyimini oyunculara sunan ETS 2 özellikle Türk oyuncuların gözdesi diyebiliriz. Türk oyuncular arkadaşlarıyla birlikte 5-10 kişilik konvoylar oluşturup yüklerini bir yerden başka bir yere taşıyorlar. Bunu yaparken arka planda çaldıkları müzikler onların yol eğlencesi oluyor. Fakat Euro Truck Simulator 2 radyolarını güncellediğiniz zaman yabancı radyolar çıkıyor.

Tır yolculuklarının olmazsa olmazı arabesk şarkıları dinlemek isteyenler ise YouTube veya Spotify üzerinden bu parçaları oynatabiliyor. Bilgisayarı çok iyi olmayan oyuncular ise bunu yaparken FPS kayıpları yaşayabiliyor. Özellikle Euro Truck Simulator 2 ile birlikte internet tarayıcısı açıldığı zaman oyunu çoklu oyuncu olarak oynamak aşırı zorlanıyordu. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak oyundaki radyoları Türkçe olanlarıyla değiştirebilirsiniz.

  • İlk olarak yukarıdaki download butonuna basarak Türkçe radyoların olduğu dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • İndirdiğiniz sıkıştırılmış klasör içerisindeki dosyayı “Belgelerim\Euro Truck Simulator 2” içerisine kopyalayın. Dosya değiştirilsin mi sorusuna evet dedikten sonra oyunu çalıştırın.
  • Oyun ara yüzünde alt kısımdan Radyo butonuna tıklayın. Radyolar sekmesine geçip Türkçe radyoları tek tek favoriye ekleyin. Bunu yaptıktan sonra Türkçe radyoları dinleyebileceksiniz. Radyoları favoriye aldığınız zaman oyun içerisinde kısayol tuşuyla radyolar arası kolayca geçiş yapabilirsiniz.

ETS 2 Türkçe radyo kanalları kurulumu esnasında bir sorunla karşılaşırsanız yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri içerikleri için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın! Dilerseniz bültenimize ücretsiz olarak kayıt olarak içerik paylaştığımız zaman bildirim alabilirsiniz.