Oyun Rehberleri

ETS 2 Kaç GB? Ne Kadar Yer Kaplıyor?

ETS 2 Kaç GB?

SCS Software’in geliştirdiği Euro Truck Simulator 2, oyunculara muhteşem bir tır sürme simülasyonu sunuyor. Bunun yanı sıra oyundaki tır modelleri lisanslı olduğu için hem iç hemde dış tasarımları gerçek hayattaki modeller ile aynıdır. Oyuna gelen güncellemeler oyunu çok daha oynanabilir duruma getirmiştir. Tabii her yeni güncellemeyle oyunun dosya boyutu da artmıştır. Peki ya ETS 2 kaç gb? Oyunu indirdikten sonra sistemde ne kadar yer kaplıyor? Bütün bu sorularınızın cevaplarını bu içeriğimizde vereceğiz.

ETS 2 Kaç GB?

Euro Truck Simulator 2 oynayabilmek için temel dosyalar dahil 21.1 GB boş depolama alanı ayırmanız gerekecektir. Oyuna girerken sorun yaşamamak için SSD içerisinde gerekli alanı ayırdıktan sonra indirme yapmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca internet bağlantınızın stabil olup olmadığını da kontrol etmelisiniz.

ets 2 kac gb yer kapliyor

Oyunu indirdikten sonra mutlaka ama mutlaka oyun dosyalarını doğrulatın. Böylece ETS 2 kasma ve takılma sorunlarının da önüne geçebilirsiniz. Dosya doğrulama işlemi yapılırken eksik ve hatalı dosyalar, sağlam ve doğru dosyalar ile değiştirilir. Bu da oyunun sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Euro Truck Simulator 2 Ne Kadar Yer Kaplıyor?

Steam üzerinden oyun indirdikten sonra indirilen dosyaların açılması gerekiyor. İndirdiğiniz dosya açıldığı zaman duruma göre oyunun dosya boyutunun arttığını veya azaldığını görebilirsiniz. Geliştiriciler, oyuncuların oyunu daha hızlı indirebilmesi ve indirilmesi gereken dosya boyutunu azaltmak için dosyaları sıkıştırır. Ancak indirme tamamlandıktan sonra bu sıkıştırılmış dosyalar açılır ve oyunun asıl kapladığı alan ortaya çıkar. Euro Truck Simulator 2 ise indirme tamamlandıktan sonra 25 GB‘a yakın bir alan kaplamaktadır. Oyuna getirilecek yenilikler ile bu alanda artış olacağını hatırlatmak isteriz.

Oyuna yeni başlamayı düşünen oyuncuların merak ettiği ETS 2 kaç gb? ve sistemde ne kadar yer kaplar? sorularılarının cevaplarını verdik. Hazırladığımız içeriğin yeterince bilgilendirici olduğunu umuyoruz. Oyun rehberleri kategorisini ziyaret ederek çok daha fazla bilgi içeren yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir