Teknoloji

Steam Hesap Değeri Nasıl Öğrenilir?

Steam Hesap Değeri Nasıl Öğrenilir?

Oyuncular tarafından en çok kullanılan dijital oyun platformu Steam, uzun zamandır hizmet veriyor. Birçok büyük ve küçük oyun geliştiricileri oyunlarını Steam üzerinden satışa sunarak geniş kitlelere ulaşma imkanını elde edebiliyor. Zaman geçtikçe gelen zamlarla birlikte artan oyun fiyatlarından sonra oyuncular, Steam hesap değeri öğrenmek için çeşitli yollara başvurmaktadır. Bu içeriğimizde sizlere güvenli yoldan hesap değeri nasıl öğrenilir? sorusunun yanıtı vereceğiz.

Steam Hesap Değeri Öğrenme Yöntemi

Steam hesabınızın kaç TL olduğunu öğrenmek için yapabileceğiniz iki farklı yöntem mevcuttur. Birincisi oyunları ve bütün Steam içeriklerinin fiyatlarını tek tek toplamak, ikincisi ise yardımcı üçüncü parti siteleri kullanarak kısa yoldan hesap değerini öğrenmektir. Birinci yöntem çok uğraştırıcı olacağı için yardımcı siteleri kullanarak hızlı bir şekilde Steam hesap değeri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Steamdb’den Steam Hesap Değeri Öğrenme

Steamdb sayesinde Steam üzerindeki bazı sorguları hem güvenli yoldan hemde kolayca yapabilirsiniz. Buna hesap değeri öğrenmek de dahildir. Hesabınızın kaç TL ve kaç dolar ettiğini öğrenmek için Steamdb’ye girdikten sonra üst menüden Calculator’e tıklayın. Calculator açıldıktan sonra ilgili alana Steam hesabınızın SteamID’sini veya Steam profil linkini yapıştırmanızı isteyecektir.

steam hesap degeri ogrenmek

Bilgisayarınızdan Steam uygulamasını çalıştırın ve nick’inize tıklayıp profil sayfanızı açın. Steam profil URL’si kopyalamak için profil sayfasında herhangi bir yere sağ tıklayıp Safya URL’si Kopyala seçeneğine basabilirsiniz. Ardından kopyaladığınız profil linkini Steamdb calculator içerisindeki alana yapıştırıp ENTER tuşuna basın. İşlemler tamamlandıktan sonra hesabınızın değerini öğrenebilirsiniz.

En kolay yoldan Steam hesap değeri öğrenmek için yapabileceklerinizi sizlerle paylaştık. Bu işlemi yapabilmek için Steamdb haricindeki hiç bir web sitesine Steam hesabınızla giriş yapmayın. Ayrıca Steam hesabınızla çok fazla yere giriş yaptıysanız hesap güvenliğinizi korumak için Steam Guard aktifleştirebilirsiniz. Daha fazla teknoloji içerikleri için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir