CS 2 HUD Renk Değiştirme Nasıl Yapılır?

CS 2 HUD Renk Değiştirme Nasıl Yapılır?

Counter Strike 2, duyurulduğu andan itibaren dünya çapındaki birçok oyuncunun ilgisini çekti. CS:GO üzerine eklenmiş yeni özellikleriyle oyunculara çok daha iyi FPS shooter deneyimi sunabiliyor. Bununla birlikte oyundaki bazı şeyleri kendi zevkinize göre değiştirebiliyorsunuz. Eğer klasik bir HUD rengiyle oynamaktan sıkıldıysanız CS 2 HUD renk değiştirme yöntemiyle farklı renklerde HUD ayarlayabilirsiniz.

CS 2 HUD Renk Değiştirme Yöntemi

cs 2 hud rengi nasil degistirilir

Counter Strike 2 oyuncuları, oyunun varsayılan halinde oynamak yerine kişiselleştirilmiş ayarları kullanmayı tercih ediyor. HUD rengi değişikliği de bu kişiselleştirmelerden birisidir. Oyunun orijinal HUD rengi olan Sarı, bir noktadan sonra sıkıcı gelebiliyor. Özellikle profesyonel oyuncular bu rengi değiştirerek karakterinin canını ve kalan mermisini çok daha rahat takip edebiliyor. Sizler de CS 2 HUD renk değişikliği yapacaksanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • Haritaya girdikten sonra oyun ayarlarına girip HUD sekmesini açın.
  • Sayfayı biraz aşağı kaydırdığınız zaman Hud Color bölümünden kendinize göre bir renk atayabilirsiniz.
  • HUD için renk seçerken dikkatinizi dağınıklığının önüne geçmek için cıvık olmayan ancak verileri kolayca görebileceğiniz bir renk belirlemenizi öneriyoruz.

CS 2 HUD renk değiştirme işlemini tamamlayıp ayarları kaydettikten sonra artık oyuna her girdiğinizde seçtiğiniz renkteki HUD ile oynayabilirsiniz. Ayrıca sizlere güzel bir haberimiz de var. Counter Strike 2, neredeyse herkes için erişilebilir oldu. Güncellemeyi indirdikten sonra rating kasabileceğiniz gelişmiş bir rekabetçi sistemi sizleri bekliyor olacak. Bu sistemle birlikte rekabetçi karşılaşmaya girerken harita yasaklayabiliyor ve başlamak istediğiniz tarafa karar verebiliyorsunuz. Counter Strike 2 ve diğer oyunlar için hazırlanmış bilgilendirici oyun rehberleri için ilgili kategoriye göz atmayı unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir