Oyun Rehberleri

Dark Souls 3 Lapp Görevleri Rehberi

Dark-Souls-3-Lapp-Gorevleri-Rehberi

Lapp, Dark Souls 3 içerisindeki Ringed City eklentisiyle oyuna eklenen NPC’ lerden bir tanesidir. NPC normal bir karakter gibi gözükebilir ancak aslında kendisi daha önce karşılaştığınız Patches. En azından aynı görünüşe ve aynı mimiğe sahip. Oyunda görevlerini tamamlayarak zırh setini ve Champion’ s Bones elde edebilirsiniz. Bu kemikleri Firelink Shrine içerisindeki Bonfire’ da yakarak Hollow Arena’ ya erişim sağlayabilirsiniz. Hazırladığımız Dark Souls 3 Lapp Görevleri Rehberi bu eşyaları elde etmekte yardımcınız olacak.

Dark Souls 3 Lapp Görevleri Rehberi

Lapp ilk olarak eklenti ile birlikte gelen bölgelerden ilki olan Dreg Heap bölgesinde bulunuyor olacak. Oyuncular bölgeyi keşfederlerken içerisinde Lothric Knightlar bulunan eski bir kilise ile karşılaşacaklar. İçeri girdiklerinde kilisenin parçası çökecek. Çöken bu kısmı köprü olarak kullanarak Lapp ile karşılaşabilirsiniz. Onunla konuştuktan sonra ise Earthen Peak bölgesine gitmelisiniz. Lapp oradaki bonfire’ın yanında bekliyor olacak.

Lapp ile Earthen Peak bölgesinde konuştuğunuzda sizden bölgede bir adet Titanite Slab bulmanızı isteyecek. Oyuncular bataklık kısmına ulaştıklarında bir mağara ve içerisinde Titanite Slab bulacaklar. Eğer bu kısımda üç kez ölürseniz Lapp ile konuşarak bunu ondan da alabilirsiniz. Eşyayı edinip Lapp ile konuştuktan sonra Demon Prince boss savaşından önceki uçurum kıyısında onun çağrı simgesini bulabilirsiniz. Bossu yenip devam edin.

Boss savaşından sonra Ringed City Inner Wall bölgesine seyahat edin. Lapp oradaki bonfire’ a yakın olan balkonda olacaktır. Onunla konuşup sonraki görüşmeniz için devam edin. Oyuncular Inner Wall bölgesinin bataklık kısmına devam edip sola gitmeli. Burada sizi yeni bir bölgeye götürecek merdivenleri bulacaksınız. Orada sandalyelerle çevrilmiş bir oda olacak. Lapp sandalyelerden birisinde oturuyor olacak. Onunla konuşarak Purging Monument hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sonrasında Ringed City Streets bölgesine gitmeli ve “Show Your Humanity” isimli bulmacayı tamamlamalısınız. Bunu bataklık kısmına gidip White Branch kullanarak tamamlayabilirsiniz. Bu oyuncuyu Humanity’ e çevirecektir. Sonrasında bu formda bulmaca odasına giderek merdiveni indirin. Yolu takip ederek Purging Monument’ ı bulun. Yerini bulduktan sonra Lapp’ in yanına dönerek yerini söyleyin.

Şimdi ise son kez Lapp ile görüşeceksiniz. Bu görüşmeyi Midir savaşından sonraki bölgede gerçekleştireceksiniz. Shared Grave bölgesine kadar devam edin. Merdivenden aşağı inin ve ufalanmış taşları bulun. Lapp sağdaki odada bekliyor olacak. Söylediğini yaptığınızda zırh setini ve Champion’ s Bone yerde sizleri bekliyor olacak.

Dark Souls 3 Lapp Görevleri Rehberi bu görevleri tamamlayarak Hollow Arena’ ya erişmenizde ve diğer oyuncular ile savaşmanızda yardımcı olacak. Daha fazla oyun rehberi için sitemizdeki rehberler kısmına göz atmayı unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir