Oyun Rehberleri

ETS 2 Ürün Anahtarı Etkinleştirme Nasıl Yapılır? Güncel Etkinleştirme Yöntemi!

ETS 2 Ürün Anahtarı Etkinleştirme

Bazı oyuncular Euro Truck Simulator 2’yi Steam sayfası yerine E-pin sitelerinden oyunun ürün anahtarını satın almayı tercih ediyor. Oyunun ürün anahtarına sahip olunduğunda geriye bir tek Steam üzerinden oyunu etkinleştirmek kalıyor. Bu rehberimizde ETS 2 ürün anahtarı etkinleştirme adımlarını detaylı bir şekilde paylaşacağız.

ETS 2 Ürün Anahtarı Etkinleştirme

Euro Truck Simulator 2 ürün anahtarına sahipseniz Steam üzerinde etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Bütün adımları sırasıyla uyguladığınız zaman oyunu sorunsuz bir şekilde Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

ETS 2 Ürün Anahtarı Etkinleştirme Adımları

  • Steam uygulamasının masaüstü simgesine tıklayın ve istemciyi açın.
  • Steam istemcisinin üst tarafında yer alan “Oyunlar” menüsüne tıklayın.
  • Açılan küçük pencereden “Steam’de Ürün Etkinleştir” butonuna tıklayın.
  • Sahip olduğunuz ürün anahtarını kopyalayın ve karşınıza gelen kod alanına yapıştırıp “Kabul Et” butonuna tıklayarak işleme devam edin.
  • İşlemleri devam ettirdiğinizde oyun başarılı bir şekilde Steam kütüphanenize eklenmiş olacaktır.
euro truck simlator 2 urun anahtari etkinlestirme adimlari

Oyunu indirmek için Steam uygulamasının üst bölümünde bulunan “Kütüphane” menüsüne tıklayın. Sol tarafta kategorize edilmemiş başlığının altında Euro Truck Simulator 2’ye girin ve “Yükle” butonuna basın.

İndirmenin tamamlanma süresi internet hızınıza göre değişiklik gösterecektir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Steam kütüphanesinden oyuna tıklayıp “Oyna” butonuna basarak Euro Truck Simulator 2’yi oynayabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Ürün Anahtarı Etkinleştirme Sorunu Çözümü

E-pin sitelerinden satın aldığınız bazı ürün anahtarlarında sorun çıkabilir. Böyle bir durumda etkinleştirme esnasında sorunlarla karşılaşmak mümkündür.

Eğer Euro Truck Simulator 2 ürün anahtarı etkinleştirme işleminde sorun yaşarsanız ilk olarak kodu kopyalamak yerine kendiniz yazın. Böylece kodu doğru bir şekilde girdiğinizden emin olabilirsiniz.

Ürün anahtarını etkinleştirme sorunu devam ediyorsa kodu satın aldığınız e-pin sitesi ile iletişime geçin. Size gönderilen kodda bir hata olduğunu düşünüyorsanız kendilerinden yeni bir kod isteyebilirsiniz.

Sonuç

Bu yazımızda yer verdiğimiz ETS 2 ürün anahtarı etkinleştirme adımlarını uygulayarak oyunu Steam kütüphanenize hatasız olarak ekleyebilirsiniz. Oyundaki yolculuklarınızda dinleyebileceğiniz ETS 2 Türkçe radyo kanallarına oyuncukonseyi.com/ets-2-turkce-radyo-kanallari/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir