EA Sports FC 24 Ön Siparişe Açıldı! Fiyatı Ne Kadar?

EA Sports FC 24 Ön Sipariş Fiyatı

Electronic Arts’ın merakla beklenen yeni oyunu EA Sports FC 24 ön siparişe açıldı. FIFA tarafından lisansı yenilenmeyen EA’nın sevilen futbol oyunu bildiğiniz üzere oyunun adını bu yıl EA Sports FC 24 olarak çıkartacak. Yeni bir isimle yoluna devam edecek futbol oyunu için ön sipariş fiyatları merakla bekleniyordu.

PlayStation mağazalarında satışa çıkan serinin yeni oyununun fiyatı belli oldu. Eğer Sony üzerinden alım yapmak isterseniz EA Sports FC 24 fiyatları şu şekilde olacak;

EA Sports FC 24 Ön Sipariş Fiyatı Ne Kadar?

Futbol severlerin merakla beklediği EA Sports FC 24 ön sipariş için Türkiye fiyatları şu keşkilde;

Standart Sürüm: 1400 ₺

Ultimate Sürüm: 2000 ₺

EA Sports EF 24 Ön Sipariş Fiyatı
EA Sports EF 24 Ön Sipariş Fiyatı

Günümüz döviz kurlarıyla oldukça yüksek bir ön sipariş fiyatı ile satışa çıkacak olan EA Sports FC 24‘ün fiyatları konusunda oyuncuların tepkisi bulunuyor. En azından ön siparişte alanlar için fiyatın daha makul olması gerektiğini savunan Türk oyun severler EA tarafından bu konuda adım bekliyorlar. Sosyal medyada konu ile ilgili yüzlerce paylaşım bulunuyor.

EA Sports FC 24 ön sipariş için ortaya çıkan fiyatlar oyunun Play Station tarafında bu şekilde. Steam tarafında ise oyunun standart sürümü 1200 ₺ iken ultimate sürümü 1700 ₺ olarak ön siparişe açıldı.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir