PUBG Mobile Next Star Programı Nedir?

PUBG Mobile Next Star Programı Nedir?

PUBG Mobile dünya çapınca milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanmakta. Battle royale’in öncülerinden olan PUBG Mobile günden güne kendi oyuncu kitlesini artırmaya devam ediyor. Oyunun bu denli kitle kazanmasında en önemli etken hiç şüphesiz yayıncılar ve YouTuberlardır. İçerik üreticilerine destek veren oyun, 100 Milyon Dolar ödül havuzuna sahip Next Star isimli programı duyurdu. Peki ya PUBG Mobile Next Star programı nedir? Bu programa katılım şartları nelerdir?

PUBG Mobile Next Star Programı Nedir?

İçerik üreticileri, özellikle mobil oyunların sektörde yer edinmesini sağlama konusunda oldukça etkililer. Kalabalık kitlelere sahip içerik üreticileri YouTube üzerinden paylaştıkları videolar veya canlı yayın yapma platformları üzerinden yaptıkları canlı yayınlarda oyunları oynayarak tanıtıyorlar. PUBG Mobile’de bunun oldukça farkında görünüyor ki Next Star isimli programı içerik üreticileri için sunuyor.

PUBG Mobile Next Star yayıncılara oyun içi gizemli eşyalar veren, çeşitli rehberler içeriklere ek olarak onlara özel eğitimlerin verileceği odaların yer aldığı bir yayıncı programıdır. Tabi ki bu programda yer almak isteyen yayıncıların bazı şartları karşılaması gerekiyor. Bu şartların yanı sıra içeriklerin kalitesi de bu programda yer alacak yayıncılar için seçim kriteri olacak.

PUBG Mobile Next Star Programı Katılım Şartları Nelerdir?

Canlı yayınlarında ve videolarında PUBG Mobile oyununa yer veren içerik üreticilerinin bu programa katılması için gerekenler oldukça basit. İşte 100 Milyon Dolar ödül havuzuna sahip PUBG Mobile Next Star programı katılım şartları;

  • Yayınlarında PUBG Mobile oyununu ilgiyle oynamak,
  • YouTube ve Twitch gibi platformlarda en az 50.000 takipçi sayısına sahip olmak programa başvurmak için yeterli olacaktır. Bu şartları sağlayan yayıncılar Next Star programı başvuru sayfası üzerinden başvurularını yapabilirler.

Oyuncuların ve yayıncıların merak ettiği PUBG Mobile Next Star programı ile ilgili sorulara yanıtını verdiğimiz makalemiz hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz.