Oyun Rehberleri

LOL Wild Rift Nick Değiştirme Rehberi

LOL Wild Rift Nick Değiştirme Rehberi

En popüler moba oyunu League of Legends, mobil cihazlardan oynanabilen LOL Wild Rift ile oyuncu kitlesi epey artırdı. Oyuncuların oyuna başlarken yalnızca 1 adet nick belirleme hakları bulunuyor. Oyundaki nickini değiştirmek için hazırladığımız LOL Wild Rift nick değiştirme rehberi ile kolayca yeni bir nick alabilirsiniz.

LOL Wild Rift Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

League of Legends’ı keyifle oynayan ve günün her anında da oynamak isteyenler için LOL Wild Rift mükemmel bir tercih. Mobil cihazlardan oynanan diğer moba oyunlarına kıyasla Wild Rift oldukça stabil ve akıcı bir şekilde oynanabiliyor. Optimizasyon ve stabil bir oyun deneyimi konusunda Riot Games ekibinin oldukça başarılı olduğunu söylemek gerekir.

LOL Wild Rift oyuncuları oyuna başlarken seçtikleri nickler ile kendilerinden bahsettiriyorlar. Bazı durumlarda oyunlar nicklerini değiştirmek isteyebiliyorlar. Özellikle en başta hatalı nick giren kullanıcılar değişim talebinde bulunuyorlar. Ayrıca oyun içerisinden gelen mesajlar ve arkadaşlık isteklerinden rahatsız olan kullanıcılar da nick değiştirmek istiyorlar. Aşağıdaki adımları uygulayarak kolayca yeni bir nick alabilirsiniz.

  • İlk olarak Riot Games Resmi sitesi üzerinden hesabınıza giriş yapın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde yer alan RIOT ID bölümüne oyun içinde kullanmak istediğiniz nick’i yazın. Ardından yan taraftaki Etiket bölümüne de sizi diğerlerinden ayıracak rakamları girin.
  • Bu işlemlerin ardından hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapın ve hepsi bu kadar artık yeni bir nickiniz oldu. Bir defa nickinizi değiştirdikten sonraki 30 gün boyunca herhangi bir değişiklik yapamayacağınızı hatırlatmak gerekiyor. Bu yüzden nick değişikliği kararınızı iyi kullanın.

LOL Wild Rift nick değiştirme işlemlerini sırasıyla uyguladıktan sonra halen daha eski nickinizi görüyorsanız bu durumu Riot Games destek birimine bildirebilirsiniz. Böylece daha hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz. İçeriğimiz hakkındaki düşüncelerinizi yazımızın yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun rehberleri içerikleri için ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir