Oyun Rehberleri

Fortnite Wonder Woman Kostümü Nasıl Alınır?

Fortnite Wonder Woman Kostümü Nasıl Alınır?

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Fortnite için yeni kostümler eklenmeye devam ediyor. Şimdi de DC süper kahraman evreninden Wonder Woman oyuna eklenecek. DC hayranlarının kesinlikle alması gereken Wonder Woman kostümü yakın bir zaman sonra mağazaya eklenecek. Peki ya Fortnite Wonder Woman kostümü nasıl alınır?

Fornite Wonder Woman Kostümü Fiyatı Nedir?

Fortnite, dünya çapında popülerliğini korumak için elindeki oyuncu kitlesine sürekli çeşitlilik sunuyor. DC evreninden getireceği Wonder Woman kostümünün oyuncuların bir hayli ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Kostüm henüz daha mağazada yerini almadığı için fiyatını tam olarak bilemiyoruz.

Çok yakın bir zamanda mağazada yerini alacak Wonder Woman kostümü fiyatı hakkında bir tahminimiz var. Buna benzer oyuna eklenen kostümlerden yola çıkarak Fortnite Wonder Woman kostümünün 1200 ila 2000 Vbucks gibi bir fiyatla oyun mağazasına ekleneceğini umuyoruz.

Fortnite Wonder Woman Kostümü Nasıl Alınır?

Oyuna eklenecek Wonder Woman kostümünü satın almak için 2 farklı yöntem bulunuyor. Bu kostümün şuanda mağazada yer almadığını belirtmekte fayda var. Wonder Woman karakterinin kostümü 19 Ağustos 2021 tarihinde oyun mağazasına eklenecek. Eklendiği zaman Fortnite Resmi Twitter adresi üzerinden duyurulacaktır. Bu adresi takip etmeyi unutmayın.

  • Kostüm oyuna eklendiği zaman oyun içi mağazadan satın alabilirsiniz. Tabi kostümü almak için Vbucks almalısınız. Fiyatı tam olarak belirli olmadığı için ne kadar Vbucks’a sahip olmanız gerektiğini bilemiyoruz.
  • Oyun içi mağaza haricinde Wonder Woman kupası etkinliğine katılarak da bu kostümü ücretsiz elde edebilirsiniz. Her bölgeden katılımcıların yer alacağı etkinlikte 3 saat içerisinde 10 maç oynanacak. Bu süre içerisinde en iyi performansı sergileyen oyuncu ücretsiz Fortnite Wonder Woman kostümü kazanacak. Ayrıca etkinlik boyunca 8 puanı elinde tutan ekip Honorary Amazons yükleme ekranını elde edecek.

İçeriğimizde yer verdiğimiz “Fortnite Wonder Woman kostümü nasıl alınır?” sorusunun yanıtı hakkında düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Oyun rehberleri içeriklerinden en hızlı şekilde haberdar olmak için bültenimize ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Böylece içeriklerimiz paylaşıldıkça bildirim alarak oyunlarla ilgili bilgilere ve daha fazlasına herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

RUST Başlangıç Rehberi
Oyun Rehberleri

RUST Başlangıç Rehberi

Arkadaşlarınızla birlikte RUST oynamaya karar verdiniz ve henüz nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsunuz. RUST başlangıç rehberi içerisinde sunucuya ilk girdiğiniz andan itibaren yapabileceklerinizi özetledik. Oynadığınız sunucularda başka oyunculara karşı oynadığınız için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir