Oyun Rehberleri

Fortnite Kartopu Yapma Rehberi: Yeni Yöntem Nedir?

Fortnite Kartopu Yapma Rehberi

Chapter 4 ile birlikte oyuna eklenen kartopu, oyunculara çok çılgın ve farklı bir mekanik kazandırdı. Biraz kar ve sıkı bir çalışmayla yapılabilen yeni kartopları diğerlerine göre çok daha kullanışlı. Fortnite kartopu yapma rehberi ile yılbaşı etkinliklerinde çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Fortnite Kartopu Nasıl Yapılır?

Kartoplarıyla oynamak oldukça eğlenceli ve keyifli olabiliyor. Bu yıl kartopları biraz daha farklı ve çok tehlikeli mekaniklere sahip diyebiliriz. Kendinize atlayacak iyi bir nokta seçtikten sonra kazmanızı kullanarak büyük bir kartopu yapabilirsiniz.

Oyuncular bu kartoplarının içlerine girerek bir noktadan başka bir noktaya gidebiliyor. Güvenli veya yüksek bir noktada en büyük kartopunu yaparak içine girmenizi tavsiye ediyoruz.

Oyuncular bu kartoplarını alışılmışın dışında kullanabiliyor. Özellikle rakip oyuncuların yanına sokulma konusunda oldukça kullanışlı olabilir.

Kartopları ile binaları yıkabilir veya kendinize güzel bir cover oluşturabilirsiniz. Kartopu yapma sınırı olmadığı için oyuncular istedikleri kadar kartopu yapabilir. Oyunun sonlarına doğru yapılacak büyük kartopları ile birinci olabilirsiniz.

Kartopları en büyük ve en ağır hale geldikleri zaman 1200 HP’ye kavuşurlar. Bu da onları oldukça zor parçalanabilir hale getirir. Ayrıca, kartopunun içine girecek bir takım oyuncunuzu çok rahat bir şekilde rakiplerin içine yollayabilirsiniz.

Sonuç

Yeni Fortnite kartopu yapma yöntemi hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Cevaplarınızı yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunun sistem gereksinimleri hakkında bilgi edinmek için oyuncukonseyi.com/fortnite-sistem-gereksinimleri/ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir