Oyun Rehberleri

FiveM VDM Ne Demek? Vehicle Death Match Örnekleri

FiveM VDM Ne Demek?

GTA 5 rol yapma sunucularında kendi karakterleriyle oynamadan önce bazı terimleri öğrenmek isteyen kullanıcılar FiveM VDM ne demek sorusunun cevabını arıyor. Oyuncuların bu terimi öğrenmek istemelerinin birkaç farklı sebebi olabilir. Ancak en bilindik sebebi oynamak istedikleri rol yapma sunucusundaki mülakatlardan geçmektir. Bu yazımızda FiveM Vehicle Death Match (VDM) nedir sorusunun yanıtına ve bu terim hakkında bilmeniz gerekenleri sizlerle paylaşacağız.

FiveM VDM Ne Anlama Gelir?

GTA V oynanışı ve grafikleri ile oyunculara çok farklı içerikler sunabiliyor. Oyunun bütün hikayesini tamamlayan oyuncular kendi oluşturduğu karakterler ile kendi hikayelerini yazmak için FiveM rol yapma sunucularında oynamayı tercih ediyor. Bazı rol yapma sunucuları oyuncuları kabul etmeden önce mülakat yapıyor.

Mülakat ile oyuncu kabul eden sunucularda kaliteli roller dönebiliyor. Bu tarz sunucularda oynamadan öncesi bazı FiveM terimleri hakkında bilginiz olup olmadığı sorgulanır. Bu sorular arasında VDM (Vehicle Death Match) nedir oldukça popülerdir. VDM terimi ilk başta olduka basit gibi görünse de bazı püf noktaları vardır.

FiveM VDM (Vehicle Death Match), ortada herhangi bir rol veya sebep olmadan araba, motor, uçak vb. gibi araçlar kullanarak etraftaki oyunculara zarar vermektir. Burada önemli olan bir nokta vardır. VDM yapılmış olması için bir rol içerisinde olunmasına gerek yoktur. Etrafta rastgele gezinen bir oyuncuyu bilerek araçla ezerseniz VDM uyarısı alabilirsiniz.

VDM (Vehicle Death Match) Örneği

FiveM VDM teriminin daha net anlaşılabilmesi için birkaç örnekle açıklamak istiyoruz. Haritanın rastgele bir noktasından başka bir noktasına giderken veya bir yerde dururken farklı bir oyuncunun sizi araçla ezmeye çalışması VDM için verilebilecek en iyi örnektir.

Oyuncular tarafından çok sık merak edilen FiveM VDM (Vehicle Death Match) teriminin ne anlama geldiğini sizlerle paylaştık. Daha fazla FiveM terimleri için https://oyuncukonseyi.com/gta-5-fivem-rp-terimleri-nelerdir/ bağlantısına tıklayarak ilgili konuya göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Skyrim Mod Nasıl Yüklenir?
Oyun Rehberleri

Skyrim Mod Nasıl Yüklenir?

Bethesda'nın en popüler yapımlarından biri olan Skyrim için binlerce mod bulunuyor. Bu modları nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilginiz yoksa, doğru yerdesiniz. Sizler için hazırladığımız Skyrim mod nasıl yüklenir? rehberimiz ile siz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir