Oyun Rehberleri

PUBG Mobile Bedava UC Kodları Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Bedava UC Kodları 2021

PUBG, battle royale oyun türünde oyunlar arasında tahtını korumaya çalışmakta. Oyunun mobile sürümünü çıkartmasından uzunca bir süre sonra PUBG 2 olarak adlandırılan PUBG: New State oyunu için kolları sıvadı. Geçtiğimiz günlerde 1 milyar indirilmeye ulaşıp rekor kıran PUBG Mobile dünya genelinde ilk üçe girmeyi başardı. Oyuncular oyun içi para birimlerinden birisi olan UC ile farklı PUBG kostümleri satın alabiliyorlar. Lakin 2021 PUBG Mobile UC fiyatları bazı oyuncular için oldukça pahalı. Bu yüzden oyuncular PUBG Mobile bedava UC kodları arayarak oyun içi kostüm elde etmeye çalışmaktalar.

PUBG Mobile Bedava UC Kodları

Oyuncuların PUBG Mobile içerisinde harcayabilecekleri 2 çeşit para birimi mevcut. Bunlardan bir tanesi UC diğeri ise BP olarak adlandırılmaktadır. BP para birimini kazanmak için dereceli veya normal oyunlara girerek rakipleri eleyerek üst sıralarda oyunu bitirmek yeterlidir. PUBG Mobile BP para birimi kullanılarak içerisinde değerli ve değersiz kostümlerin bulunduğu kasalar satın alınmaktadır. Kasaların içerisinde bulunan değerli eşyalar kırmızı renkle belirtilmektedir. Bu kostümlerin elde edilme oranı diğerlerine kıyasla oldukça düşüktür.

PUBG Mobile UC para birimiyle oyundaki kostümler alınmaktadır. Bu kostümlerin oyun içerisinde sizi öne geçiren veya geri düşüren hiç bir özelliği bulunmamaktadır. Yalnızca karakterin dış görüntüsünü değiştirmektedir. Her sezona özel kostüm setlerinin bulunduğu PUBG Mobile oyununda ise bedava UC kodları dağıtılmamaktadır. Bedava UC kodları adı altında bir çok konu inceledik ancak bunların hepsi bir aldatmacadan ibaret olduğunu fark ettik. Bazı internet sitelerinde yer alan kodların hiç birisi geçerli değildir. PUBG Mobile bedava UC kodları dağıtacağı veya çekiliş yapacağı zaman PUBG Mobile Twitter hesabı üzerinden duyurmaktadır.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir