Logitech C922 Pro İncelemesi

Logitech C922 Pro

Logitech firmasının çıkarmış olduğu amiral gemisi web kameralarından bir tanesi olan Logitech C922 Pro ürün incelemesi ile karşınızdayız. Yine bir performans canavarı olan bu web kamerası hem yayıncılar hem birçok oyuncu için vazgeçilmez bir seçenek. Oldukça kaliteli bir görüntü sunan C922 Pro aynı zamanda geniş bir özellik havuzuna sahip.

Fiyat bandı olarak yine Türkiye şartlarında orta seviyede olan bu ürün diğer Logitech kameralarına göre yurt dışından alındığında da ucuza gelebilecek bir ekipman değil. Yani C922 Pro almayı seçerseniz en mantıklı alım seçeneği yurt içinde denk gelebileceğiniz anlık indirimler olacaktır.

Logitech C922 Pro Nasıl Bir Kamera?

Birçok yayıncının kullanmış olduğu bu web kamerası diğer Logitech ürünlerine göre farklı bir özellik taşıyor. Kendi içerisine entegre bir şekilde yeşil perde özelliği mevcut. Yani yeşil perde kullanmadan kolay bir şekilde arka planı silebilirsiniz. Bu sayede profesyonel bir yayın yapabilir veya video içeriği kaydedebilirsiniz.

Logitech C922 Nerelerde Satılıyor?

Bu ürünü almak istediğiniz zaman Türkiye’de kolaylıkla stoklarda bulabilirsiniz. Çünkü insanlar bu fiyat bandından daha ucuz olan Logitech C920 kamerayı daha çok tercih ediyorlar. Çünkü normal bir kullanıcı için yeşil perde yüksek bir özellik değil.

Aynı zamanda yine başka bir Logitech ürünü olan ve 4K desteği bulunan Logitech Brio Stream Edition yayıncılar için daha profesyonel bir görünüm sağlıyor. Bu yüzden rahatlıkla stoklarda bulabileceğiniz Logitech C922 Pro web kamerasını büyük teknoloji mağazalarından temin edebilirsiniz. Eğer oralarda bulamazsanız büyük e-ticaret sitelerine göz atabilirsiniz.

Logitech C922 Pro Fiyatı Ne Kadar?

Ortalama olarak şuan Türkiye’de 1100,1500 ₺ fiyat aralığına sahip. Yurt dışından getirtmek isterseniz de 900,950 ₺ bir fiyata denk geliyor. Yani çok büyük bir fark yok. Bu fiyata gümrük vergisini de dahil ettiğinizde yine aynı meblağlara yaklaşıyor.

Eğer acele bir ihtiyacınız yoksa ürünü Amazon gibi firmalardan kampanya bekleyerek temin edebilirsiniz. Amazon üzerinde büyük satıcılar Logitech ekipmanlarını ara ara güzel indirimli fiyatlardan satışa sunabiliyor. Bu sayede çok daha ucuz bir şekilde alabilmeniz mümkün.

Logitech C922 Pro Hangi Yazılımı Kullanmaktadır?

C922 web kamerası, Chroma Cam yazılımı ile çalışmaktadır. Fakat diğer Logitech kameraları gibi isteğe bağlı olarak Logi Capture kullanmayı da düşünebilirsiniz. Bu tamamen sizin kamerayı ne amaçla kullanacağınıza bağlı olarak değişmektedir. Bunlara ek olarak Logitech C922 Pro en yüksek performansı yüksek sarı ışıkta vermektedir. Eğer profesyonel bir görüntü elde etmek istiyorsanız aydınlatmanızı sarı renk olarak ayarlayabilirsiniz. Bu sayede fazlasıyla kaliteli bir görünüm elde etmiş olacaksınız.