Logitech C920 İncelemesi

Logitech C920
75.8% Ortalama Puan

C920 Ultra HD Webcam

Logitech firmasının ürettiği ve piyasada herkes tarafından bilinen en kaliteli fiyat/performans ürününü sizler için inceledik. Fazlasıyla kullanıcı dostu olan C920 Ultra HD Webcam tamamen bütçe dostu bir web kamerası olma özelliğini taşımaktadır.

Fiyat
%100
Performans
%74
Tasarım
%80
Hassasiyet
%73
Işığa Duyarlılık
%68
Otomatik Fokus
%60

Logitech tarafından üretilen ve birçok yayıncının aktif olarak kullandığı fiyat performans canavarı olan Logitech C920 incelemesi ile karşınızdayız. Piyasaya çıktığı ilk günden günümüze kadar bir çok kere aktif olarak satış kampanyası düzenlenmiş olan bu ürünün en büyük artısı fiyatı!

Özellikle ürünü yurt dışından temin ettiğinizde oldukça uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Logitech C920 performans olarak diğer rakip firmalara dağlar kadar fark açabiliyor. 4K desteği olmasa bile verdiği kaliteli performans ile ciddi bir popülasyon elde etmiş bir üründür. Bu ürünü aktif olarak bir çok yayıncı ve video içerik üreticisinin halen kullandığını hatırlatmakta fayda var.

Logitech C920 Nasıl Bir Kamera?

Arkadaşlarınızla veya çevrenizle aktif olarak bir web kamerası tartışması açmanız halinde 10 kişiden 9 tanesinin söyleyeceği ilk kamera C920 olacaktır. Bunun en büyük sebebi herkes tarafından bilinmesi, kullanılması ve kalitesidir. Fiyat/Performans canavarı bu ürünü gelin yakından inceleyelim.

Logitech C920 Nerelerde Satılıyor?

Daha öncesinde Logitech Brio 4K incelemesi yaptığımızda kolay temin edilebilen bir ürün olmadığından bahsetmiştik. Fakat Logitech C920 için durum öyle değil. Bu ürüne ulaşmak fazlasıyla kolay. İnternetteki tüm alışveriş sitelerinde bulabileceğiniz gibi aynı zamanda küçük esnaflarda dahi denk gelmeniz mümkün. Pandemi nedeniyle fiyatında şuan yükseliş görünse bile bu tamamen esnafın oyunu diyebiliriz. Eğer ürünün birincil satıcılarına ulaşabilirseniz şuan Türkiye’de uygun fiyatlı olarak alabileceğiniz en kaliteli web kamerasıdır.

C920 HD Pro Fiyatı Ne Kadar?

Ortalama olarak 800 ₺ civarında satış fiyatı bulunmaktadır. Logitech C920 HD Pro Webcam için bu fiyatı pahalı bulduysanız yurt dışından temin edebilirsiniz. Eğer eşiniz veya dostunuz varsa onlardan rica etmeniz durumunda size satın alıp gönderebilirler. Çünkü bu ürünün yurt dışı fiyatı 250-300 ₺ bandında. Küçük bir örneklendirme yapmak gerekirse 2020 yılının ortasında bu web kamerası Amazon kampanyası ile 120 ₺ olarak satışa sunuldu. Bu konuda tercih tamamen size ait!

C920 Hangi Yazılımı Kullanıyor?

Logitech bu konuda en popüler ürününü göz ardı etmedi. Bu ürünü güncellemelerle beraber tam uyumlu hale getirdi. Fakat C920 kamerasından en yüksek performansı almak istiyorsanız Logitech Webcam Software kullanmakta mümkün. Bunun en büyük nedeni Logi Capture ile kullandığınızda uzun süreli kullanımlarda kameranın aşırı ısınması diyebilirim. Eğer kısa süreli kullanım için alıyorsanız elbette Logi Capture çok daha kaliteli bir görüntü sunacaktır.