Twitch Bit Fiyatları (+Kupon Kodları)

Twitch Bit Fiyatları

Ülkemizde ve dünya genelinde en çok tercih edilen yayın platformlarından birisi Twitch.tv’dir. Özellikle pandemi ve karantina sürecinde yapılabilecek en iyi aktivitelerden biri yayın izlemek olabilir. Canlı yayınlarda birbirinden eğlenceli içeriklerin bulunduğu Twitch, gençlerin ilgi odağı haline geldi. İzleyicilerin sevdikleri yayıncılara destek olmaları için bir çok yöntem mevcut. Bunlardan birisi de Twitch ile özdeşleşmiş Bit sistemi. Peki ya Twitch Bit fiyatları ülkemizde ne kadar? sorusu akıllara geliyor.

Twitch Bit Fiyatları

Twitch izleyicilerinin severek izledikleri yayıncılara gönderebileceği Twitch Bit‘lerinin fiyatları;

  • 100 bit: 11.20 Türk Lirası,
  • 300 bit: 24.60 Türk Lirası (27% indirimli),
  • 500 bit: 56.05 Türk Lirası,
  • 1,500 bit: 159.95 Türk Lirası (5% indirimli),
  • 5,000 bit: 515.75 Türk Lirası (8% indirimli),
  • 10,000 bit: 1,009,10 Türk Lirası (10% indirimli),
  • 25,000 bit: 2,466.65 Türk Lirası (12% indirimli)

Yukarıdaki gibi en düşük Twitch 100 Bit fiyatı 11.20 Türk Lirası ediyor. Bit fiyatları arasında en avantajlı olanı 27%’lik indirimle 300 Bit olarak gözüküyor. Yukarıda yazmış olduğumuz Twitch Bit fiyatları zaman içerisinde değişiklik gösterecektir. Lakin şuan için güncel fiyatlar bu şekilde. Bu değişikliğin en büyük sebebi ise ödemelerin döviz altyapılı olmalıdır. Twitch Bit satın almak için Amazon Pay veya kredi kartı gibi ödeme yöntemlerinden birini seçerek güvenli bir şekilde alım yapabilirsiniz.

Twitch Bit Nedir? Nasıl Alınır?

Twitch üzerinden sevdiğiniz yayıncıları desteklemek için bağış yapmak istediğinizde karşınıza gelen bağış sistemidir. Twitch Bits satın alarak sevdiğiniz yayıncıları destekleyebilirsiniz. Satın almak içinse ister mobil uygulamadan isterseniz de bilgisayar üzerinden Twicth’e giriş yapıp “Bit Satın Al” butonuna tıklamanız yeterlidir. Diğer yayın platformlarının aksine onlarca farklı ödeme seçeneğinden bir tanesini seçin ve kolaylıkla bit satın alın.

Twitch Kupon Kodları Mevcut Mu?

Twitch bits almak isteyenlerin indirimli kupon kodları aradığının farkındayız. Dünyanın en büyük canlı yayın platformu olan Twitch’te henüz kupon kodu sistemi aktif değil. Fakat Twitch Prime Gaming üyelerine zaman zaman bit alırken büyük indirim fırsatları sunuluyor. Aynı zamanda özel günlerde (Sitenin kuruluşu, kara cuma vb) yine indirimlere rastlamak mümkün.