The Bus Sistem Gereksinimleri

The Bus Sistem Gereksinimleri

Yeni nesil otobüs simülasyon oyunlarından bir tanesi olan The Bus oyunu çok yakında tam sürüme geçiş yapıyor. Hal böyle olunca da The Bus sistem gereksinimleri belli oldu. Şehir içi otobüs şoförlüğü yaptığımız bu simülasyon oyunu diğer rakiplerine göre çok daha düşük sistemlerde de oynanabiliyor. Aynı zamanda bu oyunu diğer rakiplerinden ayıran en büyük özellik ise tamamen online oynanabilmesi.

Oldukça büyük ve detaylı bir haritaya sahip olan bu oyunda daha bir çok farklı yenilik mevcut. Oyun içi rotayı kendimizin ayarlaması, biletli veya kaçak yolcular, yüksek yapay zekaya sahip trafik akışı gibi detayların olduğu The Bus oyununu umuyoruz ki severek oynayabilirsiniz.

Resmi olarak 25 Mart 2021 tarihinde piyasaya girecek olan The Bus oyununu sağlıklı bir şekilde oynayabilmek için nasıl bir sistem gerekiyor? Hep beraber minimal ve önerilen sistem gereksinimlerine bir göz atalım. Umuyoruz ki sisteminiz oyunu rahatlıkla kaldıracak seviyededir!

The Bus Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7/8/10
En düşük 64 bit işletim sistemi kabul etmektedir.
İşlemci: Intel Core i5 4.nesil
Bellek (RAM): 8 GB
Ekran Kartı: GTX 950 veya Radeon R9 280
DirectX: 11
Depolama: 25 GB

Oyunun geliştiricisi stüdyosu TML-Studios tarafından önerilen en düşük minimum sistem gereksinimleri yukarıdaki gibidir.

The Bus Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Core i7 9700K ve üzeri
Bellek (RAM): 16 GB
Ekran Kartı: Geforge RTX 2060 veya Radeon RX 5600XT
DirectX: 12
Depolama: 25 GB

Geliştirici Notu: Eğer daha akıcı bir oyun deneyimi istiyorsanız SSD depolama biriminde oynamanızı tavsiye ederiz. Özellikle NVme destekli bir SSD alırsanız oyun içi yüklemeleri gözünüzle görmeyeceğinizi söyleyebiliriz.
Twitter: @TMLStudios

The Bus Sistem Gereksinimleri rehberi ile siz değerli oyunculara bir miktar yardımcı olmak istedik. Özellikle şehir içi otobüs simülasyonu oyunlarında yaşanılan kasma gibi sorunları engellemek adına sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Eğer böyle bir donanıma sahip değilseniz oyunu almanızı tavsiye etmemekteyiz. Eğer daha fazla oyun için sistem gereksinimleri bakıyorsanız ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.