Oyun Rehberleri

COD Warzone 2 En İyi Chimera Eklentileri

COD Warzone 2 En İyi Chimera Eklentileri

COD Warzone 2’nin en güzel yanlarından bir tanesi oyun içerisinde kullanacağınız silahların parçalarını modifiye edebilmektir. Oyuncular kendi oyun tarzlarına göre silah parçalarını değiştirerek ergonomiyi yükseltmeye çalışıyor. COD Warzone 2 en iyi Chimera eklentileri ile orta mesafe karşılaşmalarda rakiplerinize karşı üstünlük kurabilirsiniz.

COD Warzone 2 En İyi Chimera Eklentileri

Oyuncular tarafından en çok aranan silah olan Chimera, Warzone 2 sezon 1 ile birlikte oyuna eklendi. Chimera, battle royale oyun modunda oldukça etkili olan sniper gibi uzun mesafeli silahların yanında kullanılabilecek muhteşem bir silahtır. Özellikle silah için doğru eklentileri kullandığınız zaman rakiplerinizi çok hızlı bir şekilde lobiye gönderebilirsiniz.

 • En İyi Chimera Eklentileri
  • Muzzle: Lockshot KT85
  • Barrel: 10″ SA Phoenix
  • Laser: VLK LZR 7MW
  • Magazine: 45 Round Mag
  • Rear Grip: Bruen Flash Grip

Silah eklentilerinizi modifiye etmeden önce Chimera’nın seviyesini tamamlamanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede çok daha fazla eklenti tercihine ulaşabilirsiniz. Size göre COD Warzone 2 en iyi Chimera eklentleri hangisi? Cevaplarınızı yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Dilerseniz COD Warzone 2 en iyi silahlar rehberimize bakarak kendinize güçlü bir ekipman seti oluşturabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir