COD Warzone 2 En İyi RPK Eklentileri

COD Warzone 2 En İyi RPK Eklentileri

COD Warzone 2 oyuncularının en çok tercih ettiği silahlardan birisi de RPK’dır. Silahın çok tercih edilmesinin sebebi hem yüksek hasara hemde iyi recoil kontrolüne sahip olmasıdır. COD Warzone 2 en iyi RPK eklentileri sayesinde battle royale modunda rakiplerinizi çok hızlı bir şekilde lobiye yollayabilirsiniz. Silahı hazırladıktan sonra loadout’unuza eklemeyi unutmayın.

COD Warzone 2 En İyi RPK Eklentileri Nelerdir?

en iyi rpk eklentileri

Battle royale oyun modunda çok kullanılan RPK, modlandığı zaman aşırı güçlü oluyor. Warzone 2, oyunun hikaye modundan biraz daha farklı olarak recoil kontrolü ve stabiliteye odaklıdır. Bu nedenle meta olan silahlara doğru eklentileri takarak oynamanızı tavsiye ediyoruz. Aşağıdaki en iyi RPK eklentileri ile silahı stabil hale getirebilirsiniz.

Barrel: TAC 597 Barrel
Muzzle: Polarfire-S
Under: XTEN Nexus Grip
Magazine: 40 Round Mag
Rear: True-TAC Grip

Şuanki metada kullanılan COD Warzone 2 en iyi RPK eklentileri umuyoruz ki sizin oyun tarzınıza uyuyordur. Bu eklentileri açabilmek için silahı en son seviyeye getirmeniz gerekiyor. Eğer kısa ve orta mesafeli çatışmaları seviyorsanız RPK ile çok iyi işler çıkartabileceğinizi düşünüyoruz. RPK’nın yanında tercih edebileceğiniz Chimera için hazırladığımız, COD Warzone 2 en iyi Chimera eklentileri konusunu inceleyerek kendinize çok iyi bir silah seti yapabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Coral Island Başlangıç Rehberi
Oyun Rehberleri

Coral Island Başlangıç Rehberi

Oyuncuların uzun zamandır beklediği bağımsız yapım Coral Island nihayet çıkış yaptı. Oyuna başlamadan önce sizler için hazırladığımız Coral Island başlangıç rehberi ile gelişim sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Bu rehber içerisinde yer alan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir