Oyun Rehberleri

Discord Hareketli PP Nasıl Yapılır?

Discord Hareketli PP GIF Nasıl Yapılır?

Discord, son dönemlerin en popüler ücretsiz sesli konuşma programı olarak kullanılmaktadır. Kullanıcılar Discord hesaplarını diledikleri gibi özelleştirebiliyor. Yeni güncellemelerle birlikte hesaplarını çok daha fazla özelleştirebilen oyuncuların çoğu Discord hareketli pp kullanmayı seviyor. Bunun nedeni ise Discord havalı pp kullanarak diğer kullanıcılardan farklı görünmeleridir diyebiliriz.

Discord Hareketli PP Nasıl Yapılır?

Oyuncuların en çok kullandığı Discord programı düzenli güncellemeler ile çok daha iyi hale getiriliyor. Uygulamanın ilk zamanlarına göre şuanda çok fazla kişiselleştirme seçenekleri mevcut. Örneğin önceden Discord gif pp yapmak için çok fazla uğraş gerekiyordu ancak şimdi oldukça basit bir şekilde yapılabiliyor.

Discord hareketli pp yapmak isteyen oyuncular, analtacağımız adımları sırasıyla uygulayarak bu işlemi hızlıca tamamlayabilir. İlk olarak Discord hesabınıza uygulama üzerinden giriş yapın. Sol alttaki dişliye tıklayın ve ” Nitro ” sekmesine girin. Bu sayfada ” Abone ol ” butonuna tıklayın. Açılan küçük pencereden aylık veya yıllık abonelik türünden bir tanesini seçip ödemeyi tamamlayın. Ödemeyi onayladıktan sonra Discord hareketli gif pp yapmak için gereken Nitro’yu hesabınıza yüklemiş olacaksınız.

discord hareketli pp nasil yapilir

Yukarıdaki işlemleri sorunsuzca tamamladıysanız artık profilinizde kullanacağınız Discord GIF pp seçme aşamasına geldik. Burada kullanabileceğiniz en iyi site Tenor olacaktır. Tenor üzerinden bol bol GIF bulabilirsiniz. Tenor’da bulduğunuz GIF’i bilgisayarınıza indirin. Ardından Discord kullanıcı profilinize girin. Mevcut avatarınıza tıklayın ve indirdiğiniz GIF’i seçin. Artık ayarladığınız yeni Discord hareketli profil fotoğrafı ile konuşmalara katılabilirsiniz.

Discord hareketli pp yapmak işte bu kadar kolay. Yapamadığınız bir yer olursa yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Böylece size hızlıca yardımcı olabiliriz. Girdiğiniz sunucularda müzik dinlemek isterseniz Discord müzik botu için hazırladığımız konuya göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir