Oyun Rehberleri

Valorant Satın Alma Geçmişi Görüntüleme Nasıl Yapılır? Valorant’a Ne Kadar Harcadım?

Valorant Satın Alma Geçmişi Görüntüleme

Valorant satın alma geçmişi görüntüleme nasıl yapılır? Siz de bu sorunun cevabını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu rehberimizde paylaşacağımız adımları uygulayarak Valorant için yaptığınız harcamaları görebileceksiniz.

Valorant Satın Alma Geçmişi Nasıl Kontrol Edilir?

  1. Valorant’a harcadığınız parayı öğrenmek için ilk olarak RIOT Games web sitesine giriş yapın.
  2. Giriş yaptıktan sonra VALORANT Destek sayfasına geçiş yapın.
  3. Destek sayfasındaki arama kutucuğuna “Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme” yazın ve aratın.
  4. Açılan sayfada “Satın Alma Geçmişimi Göster” butonuna tıklayın.

Bütün adımları sırasıyla uyguladıktan sonra Valorant’a kaç TL yatırdım sorusunun da cevabına ulaşmış olacaksınız. Her adımı doğru bir şekilde yapmanıza rağmen Valorant satın alma geçmişi görünmüyor ise işte çözümü:

Valorant Satın Alma Geçmişi Görünmüyor Ne Yapmalıyım?

Oyun için yaptığınız harcamaları görüntülemekte sorun yaşıyorsanız endişelenmenize hiç gerek yok. Bazı durumlarda en eski veya son 10-15 dakika içerisinde yaptığınız harcamalar Valorant satın alma geçmişi içerisinde görünmeyebilir.

Valorant Satın Alma Geçmişi Görünmüyor
Valorant Satın Alma Geçmişi Görünmüyor

Bu durumun düzelmesi için 1-2 gün beklemelisiniz. Sorun halen daha devam ediyorsa ticket atarak VALORANT ekibinin incelemesini sağlayabilirsiniz. RIOT Games, oyuncular tarafından gönderilen bildirimler konusunda oldukça hassas bir şekilde çalışmaktadır.

Düzenli aralıklarla Valorant hesabınızın bağlı olduğu mail adresinizi kontrol ederek destek biriminden cevap gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz. Satın alma geçmişi ile ilgili sorunlar için gönderilen biletler hızlıca cevaplanarak sizlerin hemen bilgilendirilmesi sağlanacaktır.

Valorant’a Harcadığım Para Hesap Değerini Belirler Mi?

Valorant hesap değeri belirlenirken farklı durumlar göz önünde bulundurulmaktadır. Valorant Satın alma geçmişi de bunlardan birisi olmasına rağmen hesap değerini belirleme konusunda tek başına yeterli değildir. Hesabın bulunduğu lig, değer belirleme konusunda çok daha etkilidir.

Satın aldığınız skinler ve oynadığınız lig hesap değerinin ortaya çıkmasını sağlar. Ancak Valorant hesap satışı yapmak kesinlikle yasaktır. Eğer hesabınızı satmayı düşünüyorsanız bu düşünceden vazgeçmeniz gerekiyor. Çünkü Riot Games hesap satışı konusunda çok sert davranıyor.

Hesap satışı yapıldığının tespit edilmesi günümüz teknolojisinde oldukça kolaydır. Satın alınmış bir hesapla oyuna girdiğiniz zaman bu kısa süre içerisinde ortaya çıkacaktır. Böyle bir durumda satın aldığınız hesap ve diğer hesaplarınız aynı anda uzaklaştırma cezası alabilir. Bu nedenle hiç bir yerden hesap satın almayın ve hesabınızı satmayın.

Sonuç

Bu içeriğimizde Valorant satın alma geçmişi görüntüleme konusuna açıklık getirdik. İçeriğimizde yer verdiğimiz adımları sırası ile uyguladığınız zaman geçmişten günümüze satın aldığınız bütün skinleri ve harcadığınız paraları öğrenebilirsiniz. Ayrıca oyundaki en iyi bıçak skinleri hakkıdna bilgi sahibi olmak için oyuncukonseyi.com/valorant-bicak-skinleri-ve-fiyatlari/ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir