Oyun Rehberleri

Lost Ark Evcil Hayvan Rehberi

Lost-Ark-Evcil-Hayvan-Rehberi

Lost Ark içerisinde evcil hayvanlar büyük önem taşımaktadır. Oldukça yararlı etkiler ve stat bonusları sağlarlar. Böylece karakterinizin gelişmesinde yardımcı olurlar. Sizlerle Lost Ark Evcil Hayvan Rehberi içerisinde nasıl evcil hayvan alabileceğinizden ve detaylı olarak ne işe yaradıklarından bahsedeceğiz.

Lost Ark Evcil Hayvan Rehberi

Oyunda oldukça erken bir aşamada evcil hayvan edinebilirsiniz. “Demons in Prideholme” isimli görevi tamamladıktan sonra rehber kısmındaki görevler sekmesini açarak “Learning About Pets“ isimli görevi bulabilirsiniz. Bu görev sonunda ise bir adet tavşan ile ödüllendirileceksiniz.

Evcil hayvan almak için kullanabileceğiniz diğer yöntemler ise şu şekilde;

  • Oyun içi mağaza aracılığıyla evcil hayvan alabilirsiniz.
  • Oyun içerisinde belirli zamanlardaki etkinlikler sizi evcil hayvanla ödüllendirebilir.
  • Oyundaki açık arttırma mağazası aracılığıyla diğer oyunculardan evcil hayvan satın alabilirsiniz.

Şimdi ise evcil hayvanların size ne faydalar sağlayacağından biraz bahsedelim.  Evcil hayvanların oyundaki en önemli özelliği otomatik olarak düşen eşyaları toplamalarıdır. Evcil hayvanlarınız tarafından toplanan eşyalar aynı sunucudaki tüm karakterleriniz arasında da paylaşılmaktadır.

Hayvanınızın envanterine erişmek için oyundaki Guides kısmında Pets seçeneğini seçebilirsiniz. Buradan hayvanınıza dilediğiniz ismi verebilir, özelliklerini ve sağladığı etkileri görebilir, hayvanınızı ortaya çıkarabilir ve envanterini kontrol edebilirsiniz.

Hayvanlar ayrıca türüne göre değişen farklı etkiler sağlarlar. Bu etkileri aktif hale getirmek için 120 Crystal ödeyerek 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Bu etkilerden birisi defansif bir özellik sağlarken birisi ise ofansif özellik sağlamaktadır. Eğer hayvanınızda istediğiniz etki yoksa farklı etkileri öğretme şansınız var. Bunu yapmak için Pet Management sekmesinde Retrain seçeneğini seçmelisiniz. Yetenek öğrenmedeki her deneme size 7 Crystal’ e mâl olur ve gelecek etki rastgele olarak seçilir.

Etkiler dışında tekrar 120 Crystal ödeyerek açabileceğiniz farklı etkilere de sahipler. Bunlar, uzaktan depo, uzaktan mail, market, uzaktan tamir gibi özelliklerdir. Bunları da yine ödeme yaparak 30 gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz

Sizler için hazırladığımız Lost Ark Evcil Hayvan Rehberi oyundaki bu sistem hakkında bilmeniz gereken tüm detayları sizler için açıklamakta. Daha fazla oyun rehberi için sitemizdeki rehberler kısmına girebilir ve dilediğinizi okuyabilirsiniz..

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir