Oyun Rehberleri

Xbox Game Pass Türkçe Oyunlar Listesi!

Xbox Game Pass Türkçe Oyunlar Listesi!

Xbox Game Pass kütüphanesinde Türkçe dil destekleyen oyunlar oldukça fazla. Geniş bir oyun kütüphanesine sahip olmasına rağmen uygulamadaki filtreleme seçenekleri yeterli değil. Bu yazımızda 2024 yılında oynanabilecek Xbox Game Pass Türkçe oyunlar listesini sizlerle paylaşacağız.

Xbox Game Pass Türkçe Oyunlar (2024 Güncel Liste)

  • Sea of Thieves
  • Forza Horizon 5
  • Grounded
  • Among Us
  • Ark Survival Ascended

Sea of Thieves

Rare tarafından geliştirilen Sea of Thieves, oyunculara eğlenceli ve zorlu bir korsancılık deneyimi sunuyor. Oyuncular kendi ekipleri ile birlikte aldıkları görevleri yerine getirmeye çalışıyor. Görevleri yapmak için okyanus üzerindeki adalara yelken açan oyuncular, diğer oyuncularla mücadele ediyor.

Sea of Thieves Türkçe
Sea of Thieves Türkçe

Sea of Thieves’in en güzel yanı ise Türkçe dil desteği sunmasıdır. Böylece ülkemizdeki oyuncular, oyundaki görevlerin ne istediğini daha rahat bir şekilde anlayabilmektedir. Bu özelliği ile Xbox Game Pass Türkçe oyunlar listemizin ilk sırasında yer alıyor.

Forza Horizon 5

Geçmişten günümüze Türkçe dil desteği sunan Forza Horizon serileri oyuncuların en gözde yarış oyunudur. Serinin son oyunu Forza Horizon 5 ile birlikte oyuncular lisanslı araçları sürerek doyasıya yarış yapabiliyor.

Forza Horizon 5 Türkçe
Forza Horizon 5 Türkçe

Türkçe desteklemesinin yanı sıra gelişmiş grafikler, daha gerçekçi sürüş mekanikleri ve çeşitli etkinliklere de sahiptir. Bu sayede günün her anında oyun içinde yapılabilecek bir şeyler bulunabiliyor.

Grounded

Hikayeli hayatta kalma oyunlarını seven oyuncular Grounded oyununda keyifli saatler geçirebiliyor. Keyifli ve sürükleyici oynanış mekanikleri oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Grounded Türkçe
Grounded Türkçe

Xbox Game Pass Türkçe dil destekli oyunlar arasında yer alan Grounded, grafik ve hikaye açısından beklentileri karşılıyor. Böyle bir oyunun Türkçe olarak oynanabilmesi de oldukça iyi.

Among Us

Çoğu kişinin araştırdığı Xbox Game Pass Türkçe oyunlar listesinde sıra birçok oyuncunun arkadaşlık ilişkilerini bozan oyuna geldi. Doğru tahmin Among Us… Among Us, günümüzde de keyifli vakit geçirip arkadaşlarını sinirlendirmek isteyenler için oldukça eğlenceli bir oyun.

Among Us Türkçe
Among Us Türkçe

Türkçe dil desteği sunması oyuncuların çeşitli görevleri daha kolay anlamasını sağlıyor. Çok yüksek grafiklere sahip olmasa da kaliteli oynanış mekanikleri sayesinde oyunculara iyi bir deneyim sunuyor.

Ark Survival Ascended

Dinazorların bulunduğu bir ada içerisinde hayatta kalma mücadelesi verilen Ark Survival Ascended, Xbox Game Pass üzerinden Türkçe olarak oynanabiliyor. Yüksek grafik kalitesi sunan oyunun çevre tasarımı da oyunculara sanki oradaymış hissini çok iyi bir şekilde yansıtıyor.

Ark Survival Ascended Türkçe
Ark Survival Ascended Türkçe

Oyuncular, haritadaki hammadeleri toplayarak karakterlerini güçlendirip kendilerine özel üs bölgeleri kurabiliyor. Bunun yanı sıra dinazorları evcilleştirerek daha güçlü ve tehlikeli dinazorlara karşı kendi bölgelerini koruyabiliyorlar.

Sonuç

2024 yılında severek oynayabileceğiniz Xbox Game Pass Türkçe oyunlar ile karşınızda olduk. Game Pass kütüphanesinde daha birçok Türkçe dil desteği sunan oyuna erişmek mümkün. Ayrıca Diablo 4’ü Xbox üzerinden nasıl oynayacağınızı öğrenmek için oyuncukonseyi.com/diablo-4-xbox-game-pass-ile-ucretsiz-oynanabilir/ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir