Fallout 4 Sistem Gereksinimleri: Kaç GB Yer Kaplar? Bilgisayarım Oyunu Açar mı?

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri

Fallout diziyle birlikte birçok oyuncu diziyi izlerken bir yandan da Fallout 4 oynuyor. Bu içeriğimizde paylaşacağımız Fallout 4 sistem gereksinimleri ile sizler de bilgisayarınızın oyunu açıp açmayacağını hesaplayabilirsiniz. Aynı zamanda Fallout 4 kaç GB yer kaplar sorusunun cevabına da yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri

Oyuna tekrardan başlamaya karar verdiyseniz veya daha öncesinde hiç oynamadıysanız aşağıdaki sistem gereksinimleri ile kendi bilgisayarınızı karşılaştırarak hangi grafik ayarlarında oynayabileceğinizi ön görebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit gerektirir)
  • İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz veya eş değeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB / AMD Radeon HD 7870 2GB veya eş değeri
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit gerektirir)
  • İşlemci: Intel Core i7 4790 3.6 GHz / AMD FX-9590 4.7 GHz ya da eş değeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB / AMD Radeon R9 290X 4GB ya da eş değeri
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Fallout 4 Kaç GB Yer Kaplar?

Fallout 4 oyununu yüklemek için en az 30 GB kullanılabilir alana sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca diğer DLC paketlerini de rahatlıkla yüklemek istiyorsanız 10 GB daha boş alan bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

Bilgisayarım Fallout 4 Açar mı?

Fallout 4 sistem gereksinimleri göz önünde bulundurulduğu zaman eğer günümüzde giriş seviyesi sayılan bir bilgisayarınız varsa oyunu iyi grafik kalitesinde rahatlıkla açabilir. Biraz daha yüksek seviye bilgisayarınız varsa Fallout 4’ün muhteşem hikayesini en yüksek grafik ayarlarında oynayabilirsiniz.

Sonuç

Bu içeriğimizde Fallout 4 sistem gereksinimleri ile karşınızda olduk. Oyunda daha eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak Fallout 4 hilelerine oyuncukonseyi.com/fallout-4-hileleri-ve-konsol-komutlari/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Kaydır Gelsin!

Epic Games İndirme Hızı Arttırma

Epic Games İndirme Hızı Arttırma [2024]

Epic Games indirme hızı arttırma işlemi yapmanız oyunları çok daha hızlı indirebilmenizi sağlar. Bazı oyuncular bulundukları konum, modem kısıtlamaları, bilgisayar sorunları ve benzer şeyler yüzünden yurt dışı çıkışlarında sorun yaşarlar.
Trader Life Simulator 2 İncelemesi

Trader Life Simulator 2 İncelemesi

Trader Life Simulator 2 oyunu 2022 yılında piyasaya çıkan bir oyundur. İlk oyunun devamı niteliğinde olmasa bile aynı şeylerin yapıldığı ve bazı ekstra şeylerin eklendiği bir sürüm olarak karşımıza çıkan
LOL Düşük Öncelikli Sıra Nasıl Geçer?

LOL Düşük Öncelikli Sıra Nasıl Geçer?

Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends dünya çapında rekabetçi oyunculardan oluşuyor. Bunun yanısıra rekabetçi oyunlara girip belli bir süre AFK kaldıktan sonra kasıtlı olarak oyunu terk edenler de mevcut.
League Of Legends Orman Rehberi

League of Legends Orman Rehberi

League of Legends’ta en önemli iki rolden biri olan ormancı yani jungle rehberi ile karşınızdayız. Ormancı olmak, düşük liglerde bir sorun olsa da yüksek liglere çıkmanın en kolay yollarından birisidir.
Minecraft Korku Haritaları

Minecraft Korku Haritaları

Oyuncular tarafından hazırlanmış Minecraft haritaları, arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirmek için muhteşem bir tercih olabilir. Korku oyunlarını sevenler, Minecraft korku haritaları ile korkuyu ve gerilimi iliklerinde hissedeceklerdir. İçeriğimizde yer vereceğimiz
FM 2023 En İyi Taktikler

FM 2023 En İyi Taktikler

Oyuncular Football Manager kariyerlerinde kendi taktiklerini sıfırdan oluşturabiliyor. Aynı zamanda diğer oyuncular tarafından hazırlanmış taktikleri de kullanabiliyorlar. FM 2023 en iyi taktikler arasından bir tanesini seçip onun üzerinden oynamalar yapmayı
8000 Liralık Oyun Gündem Oldu!

8000 Liralık Oyun Büyük Tepki Aldı!

8000 liralık oyun olur mu demeyin! Üstelik sadece bir devam paketi bu fiyata satışa çıkartıldı. Yanlış duymadınız. Escape From Tarkov oyununun tek oyuncuya özel yeni çıkardığı sürüm "The Unheard Edition"
Don't Starve Together Yemek Tarifleri

Don’t Starve Together Yemek Tarifleri

En iyi çok oyunculu hayatta kalma oyunlarından bir tanesi olan Don't Starve Together için yemek tarifleri rehberini sizler için hazırladık. Oyun içerisinde bulunan tüm yemekleri kapsayan bu detaylı tarifler sayesinde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir