Battlefield 2042 Çıkış Tarihi Ertelendi!

Battlefield 2042 Çıkış Tarihi Ertelendi!

Battlefield 2042 videoları yayımlanmaya başlandığı andan itibaren oyuncuların ilgi odağı olmayı başardı. Oyuncuların büyük bir çoğunluğu Battlefield 2042’nin çıkmasını merakla bekliyor. Lakin geçen akşam yapılan Battlefield 2042 çıkış tarihi ertelendi duyurusu oyuncuların moralini bozdu.

Battlefield 2042 Çıkış Tarihi Ertelendi Duyurusu Oyuncuları Üzdü

Çıkış yapmasına çok kısa bir zaman kalan Battlefield 2042 için ortaya bir iddia atılmıştı. Oyunun erteleneceğine dair atılan bu iddia dün akşam ne yazık ki doğrulanmış oldu. Herhangi bir problem olmaması durumunda 22 Ekim tarihinde piyasaya çıkacaktı. Fakat son duyuruyla beraber oyun daha ileri bir tarihte çıkış yapacak.

Oyunun vizyonunu korumak için zamana ihtiyaç duydukları ve bu nedenle oyunu biraz daha ileri tarihe erteledikleri Battlefield 2042 Resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruda yer alıyor. Bu durum oyunu oynamak için sabırsızlanan oyuncuları üzecek nitelikte olsa da bir bakımdan iyi olduğunu söyleyebiliriz. Pandemi şartlarında evden çalışma koşullarıyla geliştirilen oyunu cilalamak için biraz daha zaman harcamak iyi sonuçlar doğurabilir. Sorunlarla dolu veya göz ardı edilen bir problemden dolayı sıkıntılı bir ürün ortaya koymak yerine çok daha az problemli bir oyun her zaman daha iyidir.

Battlefield 2042 çıkış tarihi 19 Kasım’a ertelendi. Oyunun normalde çıkış yapacağı tarih ile ertelenen tarih arasında neredeyse 1 ay gibi bir süre var. Bu zaman dilimi oyunu cilalamak ve gözden kaçan hataları gidermek için yeterli olabilir. Geliştiricilerin oyunu 1 ay sonra çıkartmasıyla ilgili sizler ne düşünüyorsunuz? Bu süre oyunu yeterince cilalamak için yeterli olabilir mi? Bu konuyla ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Ayrıca Battlefield oyun haberleri yayınladığımızda herkesten önce haberdar olmak için ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.