Oyun Rehberleri

Rainbow Six Extraction Operatör Nasıl Açılır?

Rainbow-Six-Extraction-Operator-Nasil-Acilir

Rainbow Six Extraction içerisindeki Operatörler tüm tehlikeler ile yüzleşecek deneyime sahip uzman kişilerdir. Oyunda ne zaman bir bölgece Archæan’ lar ortaya çıkmaya başlasa operatörler işi üstlenir ve bulaşmayı imha ederler. Oyuna ilk adımınızı attığınızda operatör ekibiniz size küçük gözükebilir. Ancak oyunu oynadıkça ve ilerledikçe daha fazla operatöre erişim imkânı bulacaksınız. Sizlerle Rainbow Six Extraction operatör nasıl açılır? sorusunun cevabı olarak oyundaki tüm operatörlere nasıl sahip olabileceğinizi paylaşacağız

Rainbow Six Extraction Operatör Nasıl Açılır?

Oyuna ilk başladığınızda 9 adet operatöre sahip olacaksınız. Herkesin peşinde olduğu gizlilik uzmanı olan operatör Vigil ve diğer birçok operatör ise kitli olarak karşınıza çıkacaktır. Kilitli olan operatörleri açmanın yoluysa çok basit. Tek yapmanız gereken oyundaki ilerleme sekmesindeki barı deneyim kazanarak doldurmak. Bunu yapmanın da en iyi yolu bir görevdeki 3 ayrı hedefi de tamamlamaktır. Tüm hedefleri yerine getirir ve ekibinizdeki herkesle birlikte çıkmayı başarırsanız, oyun sonunda oldukça iyi bir miktarda deneyim kazanırsınız.

Daha fazla deneyim kazanmak için oyundaki Studies isimli meydan okumaları tamamlayabilirsiniz. Her seviyede 3 adet yan göreve sahip olan özgün meydan okumalar bulunacaktır. Bunları tamamlamak da size güzel bir miktarda deneyim puanı kazandırır. Oyunda hızlıca ilerlemek için bunları kesinlikle atlamamanız gerekiyor.

Oyunda deneyim puanı kazandıkça daha önce bahsettiğimiz ilerleme sekmesindeki aşamalara ulaşacaksınız. Belirli aşamalara ulaştıkça silah eklentileri, kodeks girişleri, kozmetik gibi birçok eşyanın kilidini açarsınız. Bunun yanında buradan operatörlerin de kilidini açabilirsiniz. Buradan 5. aşamaya ulaşmanızla birlikte Backbone isimli operatör grubunun, 10. aşamaya ulaşmanızla birlikte Strong Arm isimli operatör grubunun, 17. aşamaya ulaşmanızla birlikte de Architects isimli operatör grubunun kilidini açabilirsiniz. Her grupta belirli sayıda operatör yer almaktadır ve bu şekilde hızlıca, çok sayıda operatöre erişim kazanabilirsiniz.

Sizlerle Rainbow Six Extraction operatör nasıl açılır? sorusunun cevabını paylaştık. Oyunda operatör havuzunuzu geliştirerek takımınızdaki eksiklikleri en iyi şekilde kapatabilir ve girdiğiniz maçları kolayca kazanabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir