Oyun Rehberleri

Graveyard Keeper Zindan Rehberi

graveyard-keeper-zindan-rehberi

Graveyard Keeper oyun içerisinde birçok karanlık sırrı da barındırıyor. Oyunda ilerlediğinizde zindanı keşfedecek ve burada yaratıklarla savaşarak derine ineceksiniz. Zindana erişmek için ise öncelikle görev yapıp kilidini açmanız gerekiyor. Tabii zindan içerisinde tehlikeleri de barındırıyor. Bu sebeple önceden hazırlanmalı ve keşfetmeye o şekilde gitmelisiniz. Sizler için hazırladığımız Graveyard Keeper Zindan Rehberi kilidi nasıl açabileceğinizi ve hangi hazırlıkları yaparak zindana inmeniz gerektiğini sizlere öğretiyor olacak.

Graveyard Keeper Zindan Rehberi

Önceden de bahsettiğimiz gibi zindana inebilmek için öncelikle kilidini açmanız gerekiyor. Bunun için ise Active Key isimli bir eşyaya sahip olmalısınız. Bu eşyayı elde edebileceğiniz görev oyun başında mevcut olarak başlıyor. İlk olarak Astrologist isimli NPC’ ye gitmeli ve kuru kafa vermelisiniz. Cesetten kemik çıkarmak için ise Hardspares yeteneğini açmış olmalısınız. Kuru kafayı çıkardıktan sonra tembellik gününde onu denizin köşesindeki fenerde bulabilirsiniz. Kuru kafayı verdiğinizde size Keepers Key verecektir. Bu eşyayı Snake’ e götürdüğünüzde Instructions for Key alırsınız. Snake’ in güvenini kazanmak içinse 5 adet Faith edinmeniz gerekiyor. Sonrasında Study Table’ a giderek 5 Faith, Keeper’s Key ve Instructions for Key kullanarak Active Key edinebilirsiniz. Sonrasında bunu Snake’ e vererek zindanın kilidini açmış olacaksınız.

Zindanın kilidini açtınız. Ancak hemen keşfetmeye başlamadan öncesinde hazırlanmanız gerekiyor. Karakterinizin çok fazla can değeri yok. Bunun için yanınızda yiyecek, kılıç ve zırh bulunduğundan emin olmalısınız. Her kılıç savurma 2 enerji yediği için savaş oldukça yorucu olabiliyor. Yanınızda yemek bulundurmak enerjinizi yenilemenize yardımcı olacaktır.

Şimdi zindan keşiflerinde işinize yarayacak birkaç değerli bilgi ve tüyoyu sizlerle paylaşalım.

  • Zindan toplamda 15 seviyeye sahip. Buraları keşfetmek ve canavarları görmek oldukça kolay.
  • Öldürdüğünüz canavarlar tekrar ortaya çıkmıyor. Bu sayede bir katı temizledikten sonrasında tekrar giderek malzemeleri toplayabilirsiniz.
  • Materyaller de tekrar ortaya çıkmıyorlar. Bu sebeple hepsini topladığınızdan emin olun.
  • Vazoları kırın. Bu işlem için eski bir kılıç kullanmanız daha iyi olacaktır. Böylece can potu, demir parçası ya da tohum gibi değerli eşyalar edinebilirsiniz. Aynı şekilde varilleri de kırabilirsiniz.
  • Bir sonraki kata erişiminizin açılması için bulunduğunuz katı tamamen temizlemeniz gerekiyor.
  • Eğer eve hızlıca dönmeniz gerekiyorsa ölmek mantıklı bir tercih olabilir. Ölüm herhangi bir negatif etkiye sahip olmadığı için hızlı seyahat sistemi gibi kullanılabilir.

Graveyard Keeper Zindan Rehberi sizlere buranın derinliklerini keşfederek yeni materyaller elde etme imkânı sunacak. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi takipte kalın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir