Oyun HaberleriOyun Rehberleri

Valorant Yeni Ajan KAY/O Geliyor!

Valorant Yeni Ajan KAY/O Geliyor!

Valorant yeni ajan KAY/O geçtiğimiz gün yayınlanan video ile oyunculara duyuruldu. Yetenek seti oldukça etkileyici olan KAY/O bütün kuralları en baştan yazacak gibi gözüküyor. Özellikle ultisi oyunu profesyonel düzeyde oynayan oyuncuların elinde işlevselliğini 3-4 katına çıkartacaktır.

Valorant Yeni Ajan KAY/O Rehberi

Yayınlanan tanıtım videosunda yeni ajanın kendi kendine öğrenen bir zekaya sahip olduğunu görüyoruz. Ajanın hikayesinde rakipleri hızlı bir şekilde analiz edip hangi noktada neler yapabileceğini öğrendiği yer alıyor. Yeni ajanın özellikleri ilk başta garip gelse de bir süre sonra karaktere alıştıktan sonra ortalığı kasıp kavuracaktır.

Valorant Yeni Ajan KAY/O Yetenekleri

Yeni ajanın yetenekleri bütün dengeleri bozacak. Yeteneklerini incelediğimizde rakip oyuncuların yeteneklerini kullanışsız kılmaya yönelik hazırlandığını görebiliyoruz. Tabi ki kör etme yeteneğini de koymayı ihmal etmemişler. Ayrıca ulti yeteneği oyunun en güçlü ultisi olabilir. İşte yeni ajanın yetenekleri;

  • Yetenek 1: Bu yeteneği iki farklı şekilde kullanabiliyorsunuz. Sol tuşa basıp atarsanız 1.6 saniye içerisinde patlayıp kör ederken, sağ tuşa bastığınız zaman 1 saniyede kısa mesafeye flash atıyor.
  • Yetenek 2: KAY/O’nun bir başka yeteneği ise fırlattığı bıçak sayesinde rakip oyuncuların yeteneklerini engelleyebilmesi. Fırlattığı bıçağın etrafında bulunan oyuncuların yetenekleri otomatik olarak deaktif oluyor.
  • Yetenek 3: Attığı bıçak yere temas ettiğinde fazladan patlamaya yol açar.
  • KAY/O Ultisi: Karakter aynı Reyna gibi daha hızlı ateş etmeye başlar ve ulti açık iken 0 (sıfır) cana düşerse karakter direkt ölmez. Yere düşme pozisyonuna geçer ve takım arkadaşları onu yeniden canlandırabilir.

Umarız Valorant yeni ajan KAY/O rehberi sizlere bir nebze yardımcı olabilmiştir. Yeni ajanın oyuna ne zaman ekleneceği ise henüz bilinmiyor. Riot Games‘in en yakın zamanda bu ajanı oyuna eklemesini ümit ediyoruz. Böylece Valorant E-spor arenasında birbirinden farklı oyun zekası içeren çok çeşitli oyunlar görebiliriz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir