Streets of Tarkov Haritası Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Streets of Tarkov Haritası Çıkış Tarihi

Battlestate Games tarafından geliştirilen Escape From Tarkov 2017 yılında piyasaya hızlı bir giriş yaptı. En başlarda oldukça problemli olan oyun zaman içerisinde kendisini geliştirmeyi başardı. Yapımcıların tam hızla geliştirmeye devam ettiği Escape From Tarkov için rekabetin en üst düzeyde olduğu oyunlardan birisi diyebiliriz. Oyunun bu kadar sevilmesinin nedenleri ise aşırı gerçekçi silah vuruş hissiyatı ve harita yapılarıdır. Escape From Tarkov yeni haritası Streets of Tarkov ise dört gözle beklenmektedir. Streets of Tarkov haritası çıkış tarihi ise halen daha gizemini koruyor.

Streets of Tarkov Haritası Çıkış Tarihi Belli Değil!

Birinci şahıs nişancı ve hayatta kalma türündeki Escape From Tarkov oldukça dikkat isteyen bir oyun. Oyunda özenle tasarlanmış haritalar oldukça gerçekçi. PMC ve SCAV olmak üzere iki farklı karakterle oynayabiliyorsunuz. Lakin PMC sizin ana karakteriniz. Haritalardan çıkarttığınız eşyalarla geliştirdiğiniz karakterin PMC olduğunu unutmayın. SCAV ise belirli bekleme süresi ardından rastgele eşyalarla haritalara girip loot yapabildiğiniz bir karakter.

Bunun haricinde oyunun offline modu da mevcut. Ancak offline modunda girdiğiniz haritalardaki eşyalar hiç bir şekilde online oyuna aktarılamıyor. Online olarak PMC karakterinizle bir haritaya girip ölürseniz üzerinizdeki bütün eşyaları kaybediyorsunuz. Üzülmeyin çünkü eşyalarınıza sigorta yapıp onların geri gelmesini sağlayabilirsiniz. Fakat bu eşyaların tamamının gelip gelmeyeceği veya eksik olarak gelmeyeceği meçhul. Oyun hakkında ufak bir bilgilendirme yaptıktan sonra herkesin sabırsızlıkla beklediği haberi verme vakti geldi.

Escape From Tarkov Yeni Haritası Streets of Tarkov Ne Zaman Çıkıyor?

Escape From Tarkov oyuncularının her gün açıp baktığı Streets of Tarkov haritası çıkış tarihi ne yazık ki bilinmiyor. Bu haritanın çıkış yılının 2020 olacağı ön görülüyordu. Fakat tüm dünyada etkisini hızla gösteren Corona Virüs nedeniyle bu tarih 2021 yılına ertelendi. Bizlerde sizin gibi Streets of Tarkov haritasının bir an önce çıkmasını bekliyoruz. Bizim tahminlerimizce Streets of Tarkov büyük bir güncelleme ile birlikte oyuna eklenecektir. Yeni harita çıktığı zaman sanki her şeyi en başından keşfediyormuş hissiyatına gireceğimizden hiç şüphemiz yok. Haritanın çıkış tarihiyle ilgili haberler geldikçe sizlere en hızlı bir şekilde aktaracağız.