Sistem Gereksinimleri

Metin2 Sistem Gereksinimleri (Güncel)

Metin2 Sistem Gereksinimleri

Metin2 sistem gereksinimleri, oyuna ara vermiş veya yeni başlamayı düşünen oyuncular tarafından çok fazla merak edilmektedir. Sistem gereksinimleri sayesinde oyuncular, oyunu bilgisayarına kurmadan önce hangi grafik ayarlarında oynayabileceğine karar verebiliyor. M2 oynamadan önce içeriğimizdeki sistem gereksinimlerine göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Metin2 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Evinize geldikten sonra 2-3 saat vakit geçirmelik old School MMORPG arıyorsanız Metin2 oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde sürekli devam eden etkinlikler sayesinde oynadığınız karakteri geliştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra değerli eşyalar elde etmek için güçlü boss’ları kesmeyi deneyebilirsiniz. Etkinliklerde ve boss’ları keserken düşük FPS alıyorsanız PC donanımınız ile Metin2 sistem gereksinimleri karşılaştırması yapabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: 2. Gen Intel Core i3 – i5 – i7
  • RAM: 1 GB
  • Ekran Kartı: 512 MB RAM’e sahip herhangi bir ekran kartı
  • Depolama Alanı: 6 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: 7. Gen Intel Core i3 – i5 – i7
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: 1 GB RAM’e sahip herhangi bir ekran kartı
  • Depolama Alanı: 6 GB

Eğer sisteminiz oyunu yüksek grafik ayarlarında oynatmak için yeterli değilse birkaç grafik ayarını değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Özellikle efektleri ve texture kalitesini düşürerek çok daha yüksek FPS değerlerine ulaşabilirsiniz. Metin2 sistem gereksinimleri her ne kadar düşük gibi gözükse de kalabalık alanda bilgisayarınıza fazla yük bindireceğini söyleyebiliriz. Kullandığınız işlemcini tek çekirdek performansı iyiyse Metin2’yi çok daha akıcı oynayabilrisiniz.

Metin2 Kaç GB Yer Kaplar?

metin2 kac gb

Metin2 oldukça eski bir oyun olsa da zamanla gelen güncellemeler oyunu çok daha oynanabilir hale getirmiştir. Her güncellemeyle birlikte oyuna eklenen içerikler oyunun istediği depolama alanını arttırdı. Şu anda Metin2 yüklemek istiyorsanız 6 GB depolama alanı ayırmanız gerekiyor. Ancak yeni güncellemeleri de sorunsuz bir şekilde yükleyebilmek için yaklaşık 10 GB yer ayırabilirsiniz.

Oyuncular tarafından merak konusu olan Metin2 sistem gereksinimleri hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaştık. Umuyoruz ki içeriğimizi faydalı bulmuşsunuzdur. Diğer oyunların sistem gereksinimleri bilgisi için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir